Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Notifications
  • CLARION Informacije
Iskaži poštovanje i poštovanje će ti biti uzvraćeno - Show respect and respect will come back to you
Sign in to follow this  
mateyô.

[Steam] Left 4 Dead 2

Recommended Posts

Left 4 Dead 2

linija_zuta.png

header.jpg?t=1540300687

linija_zuta.png

Intro

linija_zuta.png

Dok polupismeni mainstream novinari, očajne domaćice, vikend psihijatri i nepomuzene krave zapomažu o štetnosti video igara, uzaludno čekamo neki autoritet koji će istaći njihovo terapeutsko dejstvo. Uzaludno, zato što takvi likovi svoju muku utapaju u alkoholu ili dave ugljenim hidratima. A šta mi da radimo kada je frka? Kada vas hipnotisani ukućani nateraju da gledate „Twilight”, sagu o modernim, a nežnim vampirima i new age tinejdž konfuziji. Sklupčati se u ugao sobe i ridati kao žrtva silovanja? Pokidati košulju, sažvakati cipelu i kopati nos dok ne poteče krv? Ili sakupiti nekoliko istomišljenika i oprašiti pet vezanih sati Left 4 Dead 2 online?

Igra kojoj i pored ozbiljnog truda ne možemo naći nijednu realnu zamerku.

Ako ste glasali za opciju C, za vas još ima nade. L4D 2 nije igra, to je melem na ranu, to je jin vašeg janga, krpa za vašu zakrpu, slanina od mangulice u vašem omle... (ok, shvatili ste...). Ova kombinacija kooperativnog i kompetetivnog napucavanja zombija predstavlja najkraće moguće rastojanje između vas i igranja glavne uloge u dinamičnom horor filmu koju možete dostići u svom malom i kratkom životu. Totalno unapređenje u odnosu na odličan prvi deo, L4D2 je igra kojoj i pored ozbiljnog truda ne možemo naći nijednu realnu zamerku. U stvari, možemo: kao i L4D, nastavak zahteva da imate prijatelje sa brzim refleksima i dosta slobodnog vremena. Online igranje sa disleksičnim strancima bez mikrofona nije nimalo prijatno, pogotovo za L4D veterane koji kao startnu težinu stavljaju advanced ili expert. Jedan idiot u grupi i, umesto slasti i adrenalina, sleduje vam frustracija i psovanje.

Kampanje sada imaju daleko izraženiji filmski šmek.

Govorimo, naravno, o prvom i osnovnom modu igre, online PVE kampanjama. Drugi, lesser modovi, relativno su imuni na PUG sindrom i dozvoljavaju izvestan „leveridž” pri izboru partnera i protivnika. Pet „story” kampanja koje čine meso i kosti igre smešteno je u Luizijanu, odnosno u neposrednu blizinu Nju Orleansa (i sam Nju Orleans u finalu): okruženje „južnjačke utehe”, verovatno motivisano popularnošću TV serije „True Blood”, u kojem se četiri nova survivora apokalipse udružuju u potrazi za helikopterom za evakuaciju, nekoliko puta je bolje i uspešnije realizovano od pomalo neutralnog i posnog prvog dela. Kampanje sada imaju daleko izraženiji filmski šmek, preživeli imaju biografije (možete ih pročitati online) i izražene ličnosti koje se ogledaju u skriptovanim dijalozima u ključnim momentima svakog nivoa, kao i nasumičnim komentarima u zavisnosti od situacije.

linija_zuta.png

Gameplay

linija_zuta.png

linija_zuta.png

Komentar

linija_zuta.png

Svojim dobrim, vrlo dobrim, beskrajnim sadržajima radionice u kombinaciji sa direktorom AI drugačije iskustvo svaki put kada igrate utakmicu

steam_link_500px.png

Cena/Price: 8,19€

Guest

Igrica je vrh obicno kad odem u igraonu igramo ovo nas 4 lan i sve predjemo al' ima dosta mapa gde se izgubimo i 5 kruga se vrtimo

Igrica RULZ!

Guest

Dosta cesto igram ovo u igraonici ako odem sa drustvom

Mnogo je dobra

Eee ovu igricu obozavam! Cesto u igraoni je igram jer ne mogu naci odgovarajuci torrent da je skinem, pih jbt -.- inace nas cetvoro ( ima jedna drugarica ) kad pocnemo da koljemo sa sekirama Nema da fali

Guest

Predobra, imam je na steamu i cepam online. Danas smo picili Unlike, hallowen i ja u online modu, sta reci nego predobro.

Guest

Kupis steam l4d i igras online a ovako ima samo lan x) i to prelazis mrtve misije (koje su smor) a online KIDA imas team, dogovarate se i uzivaj

P.S. mnogo je skupa :|

Guest

Brate bila je na novogodisnjem popustu 500 kinti, a sad je oko 1500 din.

Guest
:( 1500kinti onda sacekacu sledeci popust

okej cekaj sledecu novu godinu

Guest

igrica je vrh sreca pa sam je kupio zadnji dan na popustu (samo 500 kinti )

Guest
Igrica je vrh obicno kad odem u igraonu igramo ovo nas 4 lan i sve predjemo al' ima dosta mapa gde se izgubimo i 5 kruga se vrtimo

Igrica RULZ!

Bas tako shomy <3

igrica razvaljuje

Guest

igra je brutalna ^_^ sta mislis zbog cega ovaj moj nick?

Guest

owu igricu igram stalno kad dodjem u igraonu kod mene u kraju,weoma je dobra.

ja sam gledao i horor film koji se zwao lef 4 dead tako nesto

Guest

jA obozavam ovu igru ja i f0r!mE kad igramo odkidam0 postoji i film Left4dead exxtrea je

Guest

Igrica je extra moze i preko neta ali camppanja je extra sa katanom letis i koljes