Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Notifications
  • CLARION Informacije
Iskaži poštovanje i poštovanje će ti biti uzvraćeno - Show respect and respect will come back to you
Sign in to follow this  
DzoniBravo

Cime se bavite?

Recommended Posts

Naslov sve kaze,  iskreno ne znam da li je postojalo nesto ovakvo ili ne,nisam uspeo da nadjem, u glavnom,ako studirate pisite sta  studirate, ako radite pisite sta radite, hocu novi posao da trazim pa cisto da mi date neke ideje :D 

O meni trenutno radim kao magacioner u Bennetonu (Nis)

Edited by DzoniBravo

Zaposli se u Leoni -  u, cujem da su dobre plate i odlicni uslovi za rad.

Ne radim nista.

Opa, to je skoro Durlan! :rofl

Zezaposlenaa, završavam geografiju uskoro (nadam se).. :maca

Ma kakav leoni, to su sve robovlasničke fabrike.. Lepo može da se zaradi predavanjem engleskog jezika kinezima npr -F-

sve  te poznatije firme oz Niša su upravo to, robovlasničke, i iskreno na ovo gledam kao ono dok ne skupim pare, a jeste mi bila ideja baš da počnem sa kinezima, nego nemam neke uspešne primere u društvu,sve neke žlj likove koji su mi ogadili celu tu priču, niko normalan da mi objasni kako treba, a kapiram da bih mogao to jer baš dobro znam engleski

Edited by DzoniBravo

Možeš da se učlaniš u fb grupe "ONLINE TEACHING JOBS" ili "Tutor ABC Srbija - Q&A"  

Moj brat je radio ili radi i dalje u tutor ABC i još nekim školama. Samo je bitno naći neku gde ne traže da je engleski maternji, da se ima dobar net i okej komp (to ti testiraju). Onda postoje valjda demo časovi gde držiš nekome iz škole čas (kao proba i praviš se da je ta osoba dete) i tu treba da budeš veseo, da imaš neke igračke, da aplaudiraš i tako to xD (slušala sam brata dok je radio).. I sve u svemu on baš super živi od toga, zakazuje časove kad mu odgovara, i koliko radi toliko zaradii.. Mada postoje i neke škole gde se dobija fiksna plata, sećam se da je tu imao celo odeljenje. Radio je noću i plata mu je bila baš super, ali dobio je otkaz na žalost xD. Negde sam pročitala malopre da je poželjno u cv-u napisati da imaš iskustva u radu sa decom. . 

Akoo te nešto određeno zanima mogu da ga pitamm :) 

• Like 1

e ovo sam hteo da čujem haha, uspešnu priču uspešnog čoveka, tačno te motiviše odmah, hvala ti puno, ja sam se nešto raspitivao već, doduše za tu abc ne znam, nativecamp ne valja, to bar dosta njih kaže, ima i bibo, tu su podeljena mišljenja nekako, odnos prema predavačima kao nije najbolji, u glavnom ako gledaću još u to ovih dana ali javim ti se ako mi zatreba šta ☺️

• Like 1