Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Notifications
  • CLARION Informacije
Iskaži poštovanje i poštovanje će ti biti uzvraćeno - Show respect and respect will come back to you
Reljaaa

Konkurs za moderatora

Recommended Posts

Konkurs Za Moderatore

Osnovna funkcija moderatora

Osnovna funkcija moderatora je da redovno dodaje novi sadrzaj na forumu u odredjenim sekcijama, kao i odrzavanje reda u istoj. Redovna aktivnost je obavezna sto naravno ne znaci da je potrebno da provodite sate svakog dana na forumu vec da barem jednom dnevno posetite isti, proverite stanje vase sekcije i proverite sva desavanja u moderator sobi. Takodje, sadrzaj koji kacite na forum treba biti smislen i redovan (svakodnevno ili u par dana zavisno od tipa sadrzaja).

Formular za prijavu

◆ Vaše godište?

◆ Da li imas prethodno iskustvo sa koriscenjem nekog foruma?

◆ Da li ste u stanju da redovno obljavljujete sadrzaj iz odredjene oblasti na forumu?

◆ Da li si dobio dozvolu od svog HA/HHA da smeš konkurisati(ukoliko si admin)?

Vaš CLARION Moderator

ENG:

Moderator Application

The basic function of a moderator

The main function of the moderator staff is to regularly add new content to the forum in certain sections, as well as to maintain the order in it. Regular activity is mandatory, which of course does not mean that you need to spend hours every day on the forum, but at least once a day, visit the same, check the status of your section and check all happenings in the moderator room. Also, the content you put on the forum should be meaningful and regular (daily or in a few days, depending on the type of content).

Application form

◆ Your age?

◆ Do you have previous experience with using a forum?

◆ Are you able to regularly publish content from a specific forum topic?

◆ Did you get permission from your HA/HHA to apply for moderator (If you are admin)?

Yours truly CLARION Moderator

Edited by -baki^
  • Like 3

◆ Vaše godište?-2000.

◆ Da li imas prethodno iskustvo sa koriscenjem nekog foruma?-Imam.

◆ Da li ste u stanju da redovno obljavljujete sadrzaj iz odredjene oblasti na forumu?-Da.

@Nemanja. Odbijen,zamolio bih te da ne trolujes vise u ozbiljnim temama.

@nutu Prihvacen,javi mi se na PM.

@Simple Prihvacen,javi mi se na PM.

◆ Vaše godište?02

◆ Da li imas prethodno iskustvo sa koriscenjem nekog foruma?Naravno

◆ Da li ste u stanju da redovno obljavljujete sadrzaj iz odredjene oblasti na forumu?Apsolutno(Kladionica mi je jaca stana )

@bakisHa Prihvacen, javi mi se na PM.

◆ Vaše godište? 95

◆ Da li imas prethodno iskustvo sa koriscenjem nekog foruma? Da

◆ Da li ste u stanju da redovno obljavljujete sadrzaj iz odredjene oblasti na forumu? Zavisi na sta ciljas tacno ? Da ako je nesto dobro !

◆ Vaše godište? 00

◆ Da li imas prethodno iskustvo sa koriscenjem nekog foruma? ne na ovoj zajednici ali imam dosta iskustva da ne reklamiram sad

◆ Da li ste u stanju da redovno obljavljujete sadrzaj iz odredjene oblasti na forumu? Pa ne znam bas sad dal bih stalno objavljivao ali gledao bih da nadjem nesto zanimljivo sto je vise i bolje moguce i onda i trudio bi se sto pre da nadjem

• Like 1

◆ Vaše godište? 99'

◆ Da li imas prethodno iskustvo sa koriscenjem nekog foruma?Ne,al ziv covek se da nauciti.

◆ Da li ste u stanju da redovno obljavljujete sadrzaj iz odredjene oblasti na forumu?Jesam,najvise zavisi od inspiracije.

• Like 1

Vaše godište? 2000

◆ Da li ste u stanju da redovno obljavljujete sadrzaj iz odredjene oblasti na forumu? Naravno

@FeRe_Si_LuD, prihvacen, imas PM

@waseem, prihvacen, imas PM

Vaše godište? 2003

◆ Da li imas prethodno iskustvo sa koriscenjem nekog foruma? logicno, al zavisi kako treba

◆ Da li ste u stanju da redovno obljavljujete sadrzaj iz odredjene oblasti na forumu? Da...

Vaše godište? 2003

◆ Da li imas prethodno iskustvo sa koriscenjem nekog foruma? logicno, al zavisi kako treba

◆ Da li ste u stanju da redovno obljavljujete sadrzaj iz odredjene oblasti na forumu? Da...

Odbijen, nevaspitana deca nisu dobrodosla.

A JEL IMA NEKO DOKAZ DA SU TI CITEVI KORISCENI? JA I ON SMO CITOVALI NA SA I BM TAKO DA BOLE NAS KURAC IMAM I JA AL JA ZNAM DA SAKRIJEM A USKORO CE I CEO SRW ZNATI DA KRIJE PA CETE NACI KURAC ONAKO I PUSICETE NAM SVIMA, KAD VEC BANUJETE SAMO ZA ANYDESK ONDA NAM NECETE NISTA NACI PA CETE DOBITI

◆ Vaše godište? 01

◆ Da li imas prethodno iskustvo sa koriscenjem nekog foruma?Da

◆ Da li ste u stanju da redovno obljavljujete sadrzaj iz odredjene oblasti na forumu?Da

Vaše godište? 2001

◆ Da li ste u stanju da redovno obljavljujete sadrzaj iz odredjene oblasti na forumu? Samo kad sam pijan nisam u stanju

@John_Vendetta, odbijen!

@Kojot, odbijen!

Nemojte da se ponavljam opet kod vas na TS. Nemojte mi mafijati po tastaturi, niko vas ne dira, nemojte ni vi druge.

@John_Vendetta, odbijen!

@Kojot, odbijen!

Nemojte da se ponavljam opet kod vas na TS. Nemojte mi mafijati po tastaturi, niko vas ne dira, nemojte ni vi druge.

JEL SE DROGIRAS KAKVO MAFIJANJE PO TASTATURI LEPO SAM SE PRIJAVIO KOLKO VIDIM I ON JE NE ZNAM U CEMU JE PROBLEM

Jos jednom napisi post velikim slovima i postavi se tako bezobrazni bices udaljen sa zajednice.

Takodje zabranjeno je pisanje postova u ovoj temi a da nije konkurs.

@John_Vendetta, odbijen!

@Kojot, odbijen!

JEL SE DROGIRAS KAKVO MAFIJANJE PO TASTATURI LEPO SAM SE PRIJAVIO KOLKO VIDIM I ON JE NE ZNAM U CEMU JE PROBLEM

Okej, recimo da nemas veze sa Akijem i tom ekipom besnih maloletnika, drugi razlog zasto si odbijen je sto si se registrovao pre sat vremena i odmah zelis moderator rank na forumu. To tako ne ide.

◆ 2001

◆ Bio sam GlobalModerator na nekoliko foruma te Moderator vise puta u nekim od podforuma

◆ Naravno da jesam.

◆ Vaše godište?97

◆ Da li imas prethodno iskustvo sa koriscenjem nekog foruma?da

◆ Da li ste u stanju da redovno obljavljujete sadrzaj iz odredjene oblasti na forumu?da

◆ Vaše godište? 02

◆ Da li imas prethodno iskustvo sa koriscenjem nekog foruma? Ne

◆ Da li ste u stanju da redovno obljavljujete sadrzaj iz odredjene oblasti na forumu? Da

@DesanKa, odbijen!

@Dzaja_Korleone, prihvaćen, imaš PM!

@El_Patroñ, prihvaćen, imaš PM!

@ULTRA TRIGGERKA, prihvaćena, imaš PM!