Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Notifications
  • CLARION Informacije
Iskaži poštovanje i poštovanje će ti biti uzvraćeno - Show respect and respect will come back to you
Sign in to follow this  
1211

Konkurs za admina

Recommended Posts

• Nick sa servera: Joker

• Godine: 27

• Odakle ste: Banja Luka

• Iskustvo sa amx: Da

• Koliko vremena provodite na serveru: 2-5h

• U koje vreme najčesće posećujete server: /

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID): STEAM_0:0:20932508

• Na kom serveru si bio/la admin: na previse njih...

• Vreme provedeno na našem serveru: 30+ sati...

• Da li se slažete da 2 puta mesecno boost server, ili da uplaćujete pare za nedeljni boost? Ok

PRIHVAĆEN, imaš pm.

• Nick sa servera: Justinthe

• Godine: 18

• Odakle ste: Novi Sad

• Iskustvo sa amx: Znam komande i za sta sluze

• Koliko vremena provodite na serveru: Zavisi na kom

• U koje vreme najčesće posećujete server: Oko 13

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID): 412 STEAM_0:0:245087547 0 00:22 69 0

• Na kom serveru si bio/la admin: COD:MW4 [EUNATIC]

• Vreme provedeno na našem serveru: Na ovom 1.5 vremena minimum. Dok se ne uvestim.

• Da li se slažete da 2 puta mesecno boostate server, ili da uplaćujete pare za nedeljni boost? Boostacu 1. eventualno 2 puta

• Nick sa servera: Justinthe

• Godine: 18

• Odakle ste: Novi Sad

• Iskustvo sa amx: Znam komande i za sta sluze

• Koliko vremena provodite na serveru: Zavisi na kom

• U koje vreme najčesće posećujete server: Oko 13

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID): 412 STEAM_0:0:245087547 0 00:22 69 0

• Na kom serveru si bio/la admin: COD:MW4 [EUNATIC]

• Vreme provedeno na našem serveru: Na ovom 1.5 vremena minimum. Dok se ne uvestim.

• Da li se slažete da 2 puta mesecno boostate server, ili da uplaćujete pare za nedeljni boost? Boostacu 1. eventualno 2 puta

Odbijen. Budi redovan, pa se prijavi ponovo.

• Nick sa servera: zarko997

• Godine: 17

• Odakle ste: Pale (RS)

• Iskustvo sa amx: 10/10

• Koliko vremena provodite na serveru: sat vremena dnevno nekad kad nema posla do 3 sata

• U koje vreme najčesće posećujete server:NEmam određeno vrijeme za igranje

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID): "zarko997" 37163 STEAM_0:1:3697417

• Na kom serveru si bio/la admin: Bio na Zrenjaninu 4 servera, Bilo je tu još nekih koji su ugašeni

• Vreme provedeno na našem serveru: ima jedno 5/6 sati

• Da li se slažete da 2 puta mesecno boost server, ili da uplaćujete pare za nedeljni boost? Naravno, nekad ide i više kad zafali

• Nick sa servera: zarko997

• Godine: 17

• Odakle ste: Pale (RS)

• Iskustvo sa amx: 10/10

• Koliko vremena provodite na serveru: sat vremena dnevno nekad kad nema posla do 3 sata

• U koje vreme najčesće posećujete server:NEmam određeno vrijeme za igranje

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID): "zarko997" 37163 STEAM_0:1:3697417

• Na kom serveru si bio/la admin: Bio na Zrenjaninu 4 servera, Bilo je tu još nekih koji su ugašeni

• Vreme provedeno na našem serveru: ima jedno 5/6 sati

• Da li se slažete da 2 puta mesecno boost server, ili da uplaćujete pare za nedeljni boost? Naravno, nekad ide i više kad zafali

PRIHVAĆEN, imaš pm.

• Nick sa servera:zarko~~

• Godine:23

• Odakle ste:Srbija

• Iskustvo sa amx:Da

• Koliko vremena provodite na serveru:Vise od pola dana

• U koje vreme najčesće posećujete server:Ujutru , popodne , uvece

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID):STEAM_0:0:1231894369

• Na kom serveru si bio/la admin:Samo na mom , pre dve tri god

• Vreme provedeno na našem serveru: ne znam , svaki dan igram samo na tom serveru

• Da li se slažete da 2 puta mesecno boost server, ili da uplaćujete pare za nedeljni boost? da

• Nick sa servera:zarko~~

• Godine:23

• Odakle ste:Srbija

• Iskustvo sa amx:Da

• Koliko vremena provodite na serveru:Vise od pola dana

• U koje vreme najčesće posećujete server:Ujutru , popodne , uvece

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID):STEAM_0:0:1231894369

• Na kom serveru si bio/la admin:Samo na mom , pre dve tri god

• Vreme provedeno na našem serveru: ne znam , svaki dan igram samo na tom serveru

• Da li se slažete da 2 puta mesecno boost server, ili da uplaćujete pare za nedeljni boost? da

PRIHVACEN , imas pm.

• Nick sa servera: RCPlayer

• Godine: 20

• Odakle ste: Pakistan

• Iskustvo sa amx: amx_slay, amx_kick, amx_ban, amx_slap, amx_gag and many more.

• Koliko vremena provodite na serveru : idk, i think 2 days

• U koje vreme najčesće posećujete server: morning, evening , night

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID): STEAM_1:0:621454361

• Na kom serveru si bio/la admin: yes i became an admin Clr BHZ, but removed because of changing nickname, but i dont change nickname in this server

• Vreme provedeno na našem serveru: idk i just play

• Da li se slažete da 2 puta mesecno boost server, ili da uplaćujete pare za nedeljni boost? yes im agree to boost the server and im rady to serve DD2.

• Nick sa servera: RCPlayer

• Godine: 20

• Odakle ste: Pakistan

• Iskustvo sa amx: amx_slay, amx_kick, amx_ban, amx_slap, amx_gag and many more.

• Koliko vremena provodite na serveru : idk, i think 2 days

• U koje vreme najčesće posećujete server: morning, evening , night

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID): STEAM_1:0:621454361

• Na kom serveru si bio/la admin: yes i became an admin Clr BHZ, but removed because of changing nickname, but i dont change nickname in this server

• Vreme provedeno na našem serveru: idk i just play

• Da li se slažete da 2 puta mesecno boost server, ili da uplaćujete pare za nedeljni boost? yes im agree to boost the server and im rady to serve DD2.

REJECTED. Be active, then apply again.

Nick: Plagz

Godine: 27

Odakle ste: Beograd

Iskustvo amx: poprulicno dugo bio admin na raznim serverima kao i head admin moderator itd

Koliko vremena provodite na serveru: Svaki dan po 3-8h nekada duze jer radim pa kada stignem ali tu sam svaki dan

Steam ID: STEAM_0:0:800859176

Na kom serveru si bio admin: Relax pub, Buxna, head na Knife Milf i jos nekima..

Vreme provedeno na nasem serveru: Igram jako dugo mozda nekih godina dana ali pod tim steam id igram mesec dana i vise

Boost: Uvek, nista nije za dzabe

Nick: Plagz

Godine: 27

Odakle ste: Beograd

Iskustvo amx: poprulicno dugo bio admin na raznim serverima kao i head admin moderator itd

Koliko vremena provodite na serveru: Svaki dan po 3-8h nekada duze jer radim pa kada stignem ali tu sam svaki dan

Steam ID: STEAM_0:0:800859176

Na kom serveru si bio admin: Relax pub, Buxna, head na Knife Milf i jos nekima..

Vreme provedeno na nasem serveru: Igram jako dugo mozda nekih godina dana ali pod tim steam id igram mesec dana i vise

Boost: Uvek, nista nije za dzabe

PRIHVACEN, imas pm

Pre nego što konkurišete za amx morate znati sledeće:

• Prihvatanjem dužnosti admina od vas očekujemo da fragerisanje na serveru svedete na minimum.

• Prijava igrača na admin say vam je tada bitnija od vaše igre i prijavu morate ispoštovati odlaskom u spec i

proveravanjem igrača.

Da bi ušli u razmatranje za amx potrebno je:

• Da niste imali problema sa nekim adminom ili igračem na serveru.

• Da ste u mogućnosti da pomognete finanijski serveru.

• Kao admin morate dnevno posvetiti minimum 1h i kada ste na serveru, posao admina vam je na prvom mestu a sve ostalo po strani.

Prijavu je potrebno popuniti ovako:

• Nick sa servera:SweX

• Godine:97

• Odakle ste:Sarajevo

• Iskustvo sa amx:9/10

• Koliko vremena provodite na serveru: zavisno od obaveza na poslu

• U koje vreme najčesće posećujete server: poslije 6h

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID): STEAM_0:0:83177499

• Na kom serveru si bio/la admin:na dosta servera, drzao sam i neke servere

• Vreme provedeno na našem serveru:3.5h

• Prijavu je potrebno popuniti ovako:

• Nick sa servera: Dzopi

• Godine: 1998

• Odakle ste: Srbija, Trstenik

• Iskustvo sa amx: 10+

• Koliko vremena provodite na serveru: Od 15:00h do uvece a vikendom sam od ujutru

• U koje vreme najčesće posećujete server: uvece

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID): STEAM_0:1:13990730

• Na kom serveru si bio/la admin: dosta njih

• Vreme provedeno na našem serveru: ne znam tacno

• Da li se slažete da 2 puta mesecno boost server, ili da uplaćujete pare za nedeljni boost? Mogu i vise od 2 puta bustat i uplacivat pare za bust

Pre nego što konkurišete za amx morate znati sledeće:

• Prihvatanjem dužnosti admina od vas očekujemo da fragerisanje na serveru svedete na minimum.

• Prijava igrača na admin say vam je tada bitnija od vaše igre i prijavu morate ispoštovati odlaskom u spec i

proveravanjem igrača.

Da bi ušli u razmatranje za amx potrebno je:

• Da niste imali problema sa nekim adminom ili igračem na serveru.

• Da ste u mogućnosti da pomognete finanijski serveru.

• Kao admin morate dnevno posvetiti minimum 1h i kada ste na serveru, posao admina vam je na prvom mestu a sve ostalo po strani.

Prijavu je potrebno popuniti ovako:

• Nick sa servera:SweX

• Godine:97

• Odakle ste:Sarajevo

• Iskustvo sa amx:9/10

• Koliko vremena provodite na serveru: zavisno od obaveza na poslu

• U koje vreme najčesće posećujete server: poslije 6h

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID): STEAM_0:0:83177499

• Na kom serveru si bio/la admin:na dosta servera, drzao sam i neke servere

• Vreme provedeno na našem serveru:3.5h

ODBIJEN. Budi redovan, pa se prijavi ponovo.

• Prijavu je potrebno popuniti ovako:

• Nick sa servera: Dzopi

• Godine: 1998

• Odakle ste: Srbija, Trstenik

• Iskustvo sa amx: 10+

• Koliko vremena provodite na serveru: Od 15:00h do uvece a vikendom sam od ujutru

• U koje vreme najčesće posećujete server: uvece

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID): STEAM_0:1:13990730

• Na kom serveru si bio/la admin: dosta njih

• Vreme provedeno na našem serveru: ne znam tacno

• Da li se slažete da 2 puta mesecno boost server, ili da uplaćujete pare za nedeljni boost? Mogu i vise od 2 puta bustat i uplacivat pare za bust

ODBIJEN.

• Nick sa servera: yabbadabbado

• Godine: 1997, 22 god

• Odakle ste: Subotica Srbija

• Iskustvo sa amx: 10

• Koliko vremena provodite na serveru: sve zavisi uglavnom mogu svaki dan par sati kad sam slobodan mogu vise!

• U koje vreme najčesće posećujete server: ugl ujutro oko 11 ili uvece posle ponoci!

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID): STEAM_0:0:227445073

• Na kom serveru si bio/la admin: Vratio sam se opet na cs 1.6 posle 9 meseci ne igranja bio sam na Matorci pub head admin u medjuvremenu sam prestao igrati i predao sam amxx

• Vreme provedeno na našem serveru: danas sam zaigrao na vasem srv i planiram biti stalan jer je dobraa ekipa i svidja mi se server!

• Da li se slažete da 2 puta mesecno boost server, ili da uplaćujete pare za nedeljni boost? Naravno nikakav problem

9 hours ago, hiber said:

• Nick sa servera: yabbadabbado

• Godine: 1997, 22 god

• Odakle ste: Subotica Srbija

• Iskustvo sa amx: 10

• Koliko vremena provodite na serveru: sve zavisi uglavnom mogu svaki dan par sati kad sam slobodan mogu vise!

• U koje vreme najčesće posećujete server: ugl ujutro oko 11 ili uvece posle ponoci!

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID): STEAM_0:0:227445073

• Na kom serveru si bio/la admin: Vratio sam se opet na cs 1.6 posle 9 meseci ne igranja bio sam na Matorci pub head admin u medjuvremenu sam prestao igrati i predao sam amxx

• Vreme provedeno na našem serveru: danas sam zaigrao na vasem srv i planiram biti stalan jer je dobraa ekipa i svidja mi se server!

• Da li se slažete da 2 puta mesecno boost server, ili da uplaćujete pare za nedeljni boost? Naravno nikakav problem

Imas samo sat i po vremena igre na serveru, budi redovan, pa cemo da vidimo. 🙂 Odbijen.

Posted (edited)

• Nick sa servera:   'fanatic. #'      i        ' hitleri'           (na novom gametrakeru neces naci puno igranih sati,na starom ipu  ima,20+)

• Godine:  21

• Odakle ste:   Nis <3

• Iskustvo sa amx:  10

• Koliko vremena provodite na serveru:  sat/dva

• U koje vreme najčesće posećujete server:   kasno uvece

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID):   STEAM_0:0:1120057336

• Na kom serveru si bio/la admin:  Ovde na kreedz davno,i dobar deo MILFa

• Vreme provedeno na našem serveru:  20+

• Da li se slažete da 2 puta mesecno boost server, ili da uplaćujete pare za nedeljni boost?  Yea

Edited by DzoniBravo

49 minutes ago, DzoniBravo said:

• Nick sa servera:   'fanatic. #'      i        ' hitleri'           (na novom gametrakeru neces naci puno igranih sati,na starom ipu  ima,20+)

• Steam ID (Ukucate status u konzolu, nađete svoj nick i pored njega vaš STEAM ID):   STEAM_0:0:1120057336

• Da li se slažete da 2 puta mesecno boost server, ili da uplaćujete pare za nedeljni boost?  Yea

Jel si siguran da je ovo tvoj steam? :)

1 minute ago, Hatshepsut said:

Jel si siguran da je ovo tvoj steam? :)

upsic haha ,pogresno sam kopirao sryy sto ti spamam temu sad, ovo je  STEAM_0:0:1863731356 

5 hours ago, DzoniBravo said:

Odbijen. Budi aktivniji na serveru, pa se prijavi ponovo.