Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Notifications
  • CLARION Informacije
Iskaži poštovanje i poštovanje će ti biti uzvraćeno - Show respect and respect will come back to you
Sign in to follow this  
Reljaaa

Predlozi i kritike

Recommended Posts

Guest
Burazeru pricam o situaciji, ti i ja npr u steku, i ti budes prvi zombi, logicno je izaci i ne zaraziti, mlad si naučićeš, sam ti nik kaze

Ako cemo vec o tome sta je logicno a sta ne onda je sasvim logicno da ce osoba koja samo stoji kad bude zm napisati takvu recenicu, sto u prijevodu znaci "de mi kako napravite da sam stalno covjek i da mi zm ne mogu nista".. Jednom u toku mape ti se desi takva situacija i odmah places sto je frost izbacen, pri cemo nisi ni pomislio razmisliti kako je zm-u napasti stek sa laserom + frost. Znaci ako ponovo procitas prvu recenicu biti ce ti jasno zasto sam napisao "nisi ni pomislio".

Pozdrav na prvom mjestu Žao mi je zbog lošeg jezika, ali po mom mišljenju ako ostanem smrznut u igri, igrači će ih napuniti i izići će iz igre

Be nice and kill some one

Hvala na "predlozima", htela bih da skrenem paznju na namenu teme, tako da ubuduce se ovakve rasprave nece tolerisati.

Predlazem da se jos mnogo novih zombi mapa ubaci na server ima ih jako dosta zm_house ili neke slicne?

Guest
Predlazem da se jos mnogo novih zombi mapa ubaci na server ima ih jako dosta zm_house ili neke slicne?

Hmmm Predlog uvazen, kako se ovoga nismo ranije setili.

Pozzić deco draga

Svratih na kratko na server i moram da kažem par reči (pošto sam ispala iz štosa možda će zvučati potpuno nebulozno, a možda i ubodem nešto pametno).

Što se samog servera kao takvog tiče meni je top (čak iako prezirem skin "zombie robota"). Možda ne bi bilo loše odraditi par stvari:

[*]Za nijansu prosvetliti pošto već imate maglu, jer neke mape subjektivno mi dođu dosta tamnije (a možda je pak to do mog podešavanja svetline na laptpopu ). Kao što pokušavate na nađete balans između odnosa snaga CT - T tako treba naći i između nije strašno - umereno strašno - strašno, jer mi se čini da klinci baš i ne vole "strašno" ukoliko je odnos CT - T balansiraniji, što nije slučaj na ostalim ZM Plague serverima nažalost.

[*]Psihološki, možda ne bi bilo loše smanjiti broj slotova za sada. Npr. dobro je poznato da zbog škole prepodne i uveče jako slabo ulaze klinci i po nekom pravilu koliko se sećam promet raste tamo od 17-19h. Ako ja želim da igram u 14h i vidim da na serveru ima 15 od 32, sigurno neću ući na taj server. Kada smanjite broj slotova (ako je to uopšte moguće) procentualno povećavate mogućnost da novi igrači uđu bez boosta (jer manje strašnije izgleda lupam 15/25 nego 15/32 ili samo umišljam? )

[*]Održavati bazu stalnih igrača na neke načine. Kako? Komunikativnost pre svega. Uvek mi se činilo da su ljudi tu zbog dobre zabave i druženja, a ne toliko zbog kvaliteta samog servera. (Neću mnogo da se**m da ovu temu ) Gradite zajednicu ciglu po ciglu.

[*]Pošto je logično da se baza igrača na CS 1.6 smanjuje, najviše će se odraziti na mod-ove koji nisu popularni poput ZM-a. To znači da morate da razmišljate OUTSIDE THE BOX. Kako doći do tih igrača? Osim poboljšanja na samom serveru, boosta itd. možete oformiti neki tim koji će preko društvenih mreža puštati reklame ili napraviti stranicu. Sigurna sam da se mogu targetirati klinci. I ne, ne mislim na klasičan spam kao nekada po grupama. Možda je ovo "ambiciozno", no lo se.

[*]Možda, ali samo možda možete da proširite izbor mapa na de_ za neko vreme, jer se smorim kad vidim zm_fortuna posle 10 god Igrajte se, ali ne pravite prečeste promene (to sam ja naučila iz svog mandata), jer su kontraproduktivne.

[*]Kreativnost - pošto je server Classic Biohazard i ne toliko popularan (jer nema previše add-ova poput besmislenih bazuka, unlimited clip itd) ukoliko se borite za njega istim sredstvima kao i ljudi za svoj ZM Plague, gubite. Prošarajte po alternativama kako još privući igrače, sprovedite neku anketu na serveru nemam pojma. Sećam se da smo mi organizovali neki turnir davno.

EDIT: Mislim da su vam ZM malo jači, možda da povećate malo knockback od metaka, jer su CT bez lasera na otvorenijim mapama gotovi.

To je to za sada, ako vam treba nešto cimajte ovu izlapelu babu u PM.

Ćaos

Edited by Guest

Pozz majecka, najvise sam igrao bhz kad si ti bila head bhza (ako se dobro secam), drago mi je kad vidim da se neko iz tog vremena seti da udje ponekad

Hvala na predlozima, ima tu sigurno par stvari na koje bi mogli da obratimo paznju

EDIT 2: Možda ne bi bilo loše da učinite uputstvo za postavljanje lasera vidljivijim (mislim na bindovanje), jer se retko ko seti da pritiska M za meni. Npr. Možete pri samom ulasku na server da stavite onu sličicu ili neku drugu sa objašnjenjem (uključujući i na koje dugme se otvara konzola), pa kad vam neko traži vi samo recite lupam reconnect and then you’ll see picture how to do it, just follow instruction. Da što bolje iskoristite svaki kutak, jer nije jedino samo jedna komanda u pitanju.

Hi all, I'm Joker. I have Some important issues that I would like to discuss with you expect racism I see from some of you I do not want anything except some time for you to read the topic, today the admin [ Size ] Has kicked me and said - it was a test I think that he doubts something or for a particular purpose and thats fine he got the rights to do anything he wants Let us go back to time Size. was a great player before and we had some problems togather Before he is admin No doubt he will do his best to make me broken. As I said earlier, I avoid problems in any way. Now when I play and I'm very excited some say I'm playing something and I'm not clean. Like angel P.F.C he asked me if im using abh, Reljaaa before said the same thing. and many of you think i am cheating I have seen recently new people Take the power of the server in the admin list without knowing anything about the server even if they are older I can give you an example Without mentioning names someone arabic on your community cursed my mother when he asked me. Are you an Arab? I replied yes and he did that just for fun And yes i dont have a prove and i do not complain but I tell you what is happening.. Give me one reason that makes me cheat and I play my fingers and hands in better ways than all these things I mean even if i have any of them They will be useless to me believe or not This is your thing Im telling the truth. Clarion bhz, and the Old community is the only reason why im playing this game.

I just want to tell you something I'm not new but I'm more and older than many of you in this game You are not the only ones who are able to play with great skill and I did not see a person in the entire server playing with my skills and this is not arrogant but some players are just young and screaming loudly When their time is over. This was all I can say in these circumstances and what I really want to stop racism and think more rationally and reflect on the game to see the difference between cheater and clean

My DEM, https://ufile.io/2kyhi50c

MY FB, https://www.facebook.com/NaturalDrama

I admit that I made many mistakes for various reasons and the most important racism but I have not cheated ever since I started playing and that's why I would apologize to Reljaaa he welcomed me after everything happend between us. Im sorry for what happend brother.

I wish you all read my message before getting bannned for the third time on fourm,

Best Regards. God Bless you all.

you gambled your reputation on this server already my friend, i, before anyone else, wont let anyone give any old players any special treatment on the server just because they played for a long time, so dont even mention that anymore please, second, verbal abuse on the server is resovled in 99% cases by our admins, the problem is in your situation, none of our admins speak that language and therefore can not help you, you have an ingame option to mute players and you can simply ignore the chat messages while youre playing, since youre always busy ranking it shouldnt be a problem for you

as for the cheating accusations, all i can tell you is that we administrate the server and our job is to remove any cheaters, our right is to suspect any players that could be potentially cheating, if you felt disrespected by that im sorry but youll have to deal with it my friend, once again, you know very well what youve done in the past and because of that you should be happy that i even took time to write this response, ill ask you politely not to use this topic anymore for any further questions, you can ask me via forum messages

ps. dont even think about turning to someone else on the server because i guarantee you, it will not matter, youre stuck with what i have to say and thats it.

Dajem predlog koji nije mozda nesto ali je lepo da se vidi na serveru da kada pucas zombia umesto da izlazi crvena krv da bude neke druge boje plava il zelena posto vec ima snajper u boje i to islo bi bas bilo koja boja to je po meni vrh i nema to niko primetio sam i moze uz bhz

Ponekad mi se desi da mi double jump ne radi, ne stalno ali povremeno, nekad i više puta za redom i to me zezne kad hoću negdje da se popnem. Je li to nešto do mene ili je tako namješteno na serveru?

Uvedite nightvision za one igrače koji nisu VIP ili Admin, jer je mrak mrak mrak mrak totalni je mrak.

S obzirom da je F trenutno u boji, ne pomaže mnogo u orijentaciji osim ako nije neke svetlije boje poput žute.

Zašto ne bi svi imali dupli skok ili sam ja previše liberalna postala?

Ubaciti shop menu na primer shop extra items kao što su brzina pancir extra he grenade jetpack zlatni ak 47 m4A1 

Dajem primer,da bi što više ljudi igralo

Na serveru da bi bilo zanimljivije

Smanjiti svetlo na flag "C" jer mrak nije prevelik osim na bas nekim retkim mapama koje mogu da se preprave i malo posvetle u defaultu. Bole me oci od skroz posvetljenog servera, a nisam jedini kome smeta, a uz to ovo je zombi server i kad nema malo mraka nije to to. ;)

• Like 1

Upaciti neku od ovih mapa:

zm_mkdust2, zm_aztec_kamp,zm_die_hard_tn,zm_ice_attack3,zm_inferno,zm_energy_neon,zm_nightcamp,zm_laf,zm_assault_night2

• Like 1