Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Notifications
  • CLARION Informacije
Iskaži poštovanje i poštovanje će ti biti uzvraćeno - Show respect and respect will come back to you
Sign in to follow this  
Reljaaa

Predlozi i kritike

Recommended Posts

Napravio sam jedan prost plugin ali veoma koristan, na vama je da li cete ga koristiti.

• Na slovo M otvara se glavni menu koji izgleda ovako:

20FxB.png

• Ukoliko igrac izabere opciju Boost, izacice mu sledece:

UKfcg.png

• Kada igrac izabere njegovu drzavu u chat mu ispisuje:

ridWb.png

Jezik menia zavisi od toga koji jezik koristi igrac. Postoji srpska verzija i engleska, jezik se menja komandom amx_langmenu.

/bind - Otvara MOTD u kojem pisu bindovi za Igrace.

Ukoliko nesto treba da se menja, javite se na PM, takodje kada ukucate /boost na vasem serveru i izaberete drzavu totalno je neki drugi IP napisan, ovde je to promenjeno.

Download:KLIK

clarion_bhz_menu.amxx u cstrike/addons/amxmodx/plugins

clarion_bhz_menu.amxx u novi red u cstrike/addons/amxmodx/configs/plugins.ini

bhz.txt u cstrike/addons/amxmodx/data/lang

bindovi.txt u cstrike

Sve je testirano i super radi bez problema.

Autor plugina: besir.

Napravio sam jedan prost plugin ali veoma koristan, na vama je da li cete ga koristiti.

• Na slovo M otvara se glavni menu koji izgleda ovako:

20FxB.png

• Ukoliko igrac izabere opciju Boost, izacice mu sledece:

UKfcg.png

• Kada igrac izabere njegovu drzavu u chat mu ispisuje:

ridWb.png

Jezik menia zavisi od toga koji jezik koristi igrac. Postoji srpska verzija i engleska, jezik se menja komandom amx_langmenu.

/bind - Otvara MOTD u kojem pisu bindovi za Igrace.

Ukoliko nesto treba da se menja, javite se na PM, takodje kada ukucate /boost na vasem serveru i izaberete drzavu totalno je neki drugi IP napisan, ovde je to promenjeno.

Download:KLIK

clarion_bhz_menu.amxx u cstrike/addons/amxmodx/plugins

clarion_bhz_menu.amxx u novi red u cstrike/addons/amxmodx/configs/plugins.ini

bhz.txt u cstrike/addons/amxmodx/data/lang

bindovi.txt u cstrike

Sve je testirano i super radi bez problema.

Autor plugina: besir.

Ne bih da se mesam, ali ono npr. ako vec ima boost da se doda da biraju izmedju Csboost-a i gtrs-a.

Odlično, baš smo hteli da pravimo motd za bindove, verovatno ćemo nešto menjati pa ćemo videti danas, još jednom hvala brale

Odlično, baš smo hteli da pravimo motd za bindove, verovatno ćemo nešto menjati pa ćemo videti danas, još jednom hvala brale

Ako treba tu nesto da se menja, dodaje, izbacuje, ili treba jos neki plugin da se pravi, javite. Istu foru imate na mom serveru pa udjite vidite ako vas zanima nesto

Ako u ovo spada da se moze predloziti i mape evo neke:

1.zm_dust_happy

2.zm_cpl_egyptian

3.zm_mirage_kamp

4.zm_snowbase5

5.zm_dead_house_new

6.zm_gbox7

7.zm_zombie_world_happy

8.zm_nightmare

9.zm_mkdualdust

10.zm_mkdust2

11.zm_xopom_town

12.zm_pool_day

13.zm_dust2_2k15

14.zm_orlingbase_new

15.zm_aztec

16.zm_re_dust2_snow_b1

17.zm_dust_kamp_xmas

18.zm_dust2_2x2_mba

19.zm_pool_evil

20.zm_klimax_v2

Unlimited ammo. Ovako sa jednim sanzerom ne moze da se ubije ni jedan zombi.

I te kako se može sa npr. automatskim snajperom (ili ako preferiraš druga oružja, nije nemoguće pogotovo zbog sistema levelovanja) i sa dobrom pozicijom u šteku rešiti svakog zombija (sem tenka, ali sam tenk ima svoje probleme dok je van šteka) sa jednim šaržerom. Još ako imaš saigrače u šteku, to teče kao ‘ladna voda, čak budete u prednosti u odnosu na zombije.

A sam “unlimited ammo” prosto nije “biohazardski” i remetiće balans u igri u korist ljudi. Pogotovo što imamo lasere, a zombiji nisu preterano jaki. U slučaju da neki model jeste, smanjićemo mu atribute, tj. praviti balans.

Pa nisam bas siguran da su jaci CT. Sve zavisi od mape. Ali vecinom pobedjuju zombiji. Jedino da se uradi kad ostane zadnji ct, da on ima unlimited ammo. Ali opet, bas juce kad sam igrao. Automatski snajper, 30metaka. Ne vredi, kada te napadne samo jedan, ne mozes ga ubiti.

Zavisi kakvog zombija si pucao, tj. njegov HP. I bitno je da što više gađaš glavu. Prvu rundu će skoro uvek zombiji dobiti, što je normalno. Ali opet nije nemoguće da se skupe dobri pucači i prežive rundu.

Zombiji i trebaju da budu blago jači, jer ako su ljudi jači, zombiji će da izbegavaju štekove, pa se digne kuka i motika što ne napadaju.

Dvojica dobrih igrača u istom šteku, sa sve pravilnim laserom i sa automatskim puškama će vrlo verovatno dobiti rundu.

Moj predlog da uzmes stojadina g3sg1,dok imas neki srednji level,imas damage shower i zapamti koliko helti imaju taj i taj zombi na koga pucas i izracunas mu koliko mu je ostalo i pritom bacis HE,nije ovo ko plague gde se samo puca i puca,ovo je takav mod da i trebas koristiti mozak

Predlozi za mape: zm_zombhack i zm_rats, ova prva je na foru fortune jedna kocka, par stekova i rokaj, ova druga malo veca to moze na primer kd je server pun uglavnom svi bi prepoznali veliku kuhinju mislim da bi se igracima svidela

Rats vec imamo na serveru a zombhack bi mogli da isprobamo mada ne secam se da je ikad bila popularna toliko

Hocu da predlozim da menite neke mape sa redosledom, zasto Dust2 je kao na public i igraci skipuju mapu, i ima taa jos jedna sta je slicna na dust2 ima lag, i ja mislim da ce biti dobro da se dodaju jos neke ljepe mapice da bi bilo zabavnije hvala

Poceo sam igrat,pod nickom BlackBlaster.

Nadam se da će biti zabavno i da ćemo se super družiti.

Srdačan pozdrav!