Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Notifications
  • CLARION Informacije
Iskaži poštovanje i poštovanje će ti biti uzvraćeno - Show respect and respect will come back to you
jitf.

Predlozi/Kritike/Pitanja / Suggestions/Criticism/Questions

Recommended Posts

Promenite ovo da ne moogu da se igraju mape koje su skoro igrane. Mapa koja je juce igrana oko 4,5 popodne, na 9oj strani u recentmaps ne moze da se igra, nema veze sa vezom

Promenite ovo da ne moogu da se igraju mape koje su skoro igrane. Mapa koja je juce igrana oko 4,5 popodne, na 9oj strani u recentmaps ne moze da se igra, nema veze sa vezom

Promenjen je recentmaps kako bi se igrale sto vise mapa iz MC-a i kako bi mapchooser bio bolji, da se ne bi vrtelo istih 30-ak mapa svaki dan.

Razumem ja to, ali cekaj zar 100 mapa razlicitih mora da prodje da bi se igrala jedna ista mapa? Razmisli sada zelis jednu mapu da igras, a bas pre toga se igrala na serveru neko je izabrao i moras da sacekas 24 sata i jace da bi je igrao ponovo, da nije malo mnogo ljudi? A i ljudi sami biraju mape, a ne pojedinac

Pao server na kz_anubis... Posle 5 sekunde se restartovala mapa.

Takodje slazem se sa Nokiom, mislim da je 48h previse cekanje za nom mape.

Pao server na kz_anubis... Posle 5 sekunde se restartovala mapa.

Igrana mapa vec dosta puta, nije bilo problema do sad, kontam da nije do mape.

I would like to suggest putting a plugin that shows the current WR of the map we're playing and in case we beat it, it will show the improved WR. I guess getting straight data from XJ

Ono ispod mapa sto pise koje je tezine, pod hitno izbaciti

Dodju ljudi koji vide samo easy i ne mos se igra normalna mapa, anlaki

Zbog toga smo i ubacili. Glupo je da server bude na 30 igraca, vecina glasa nesto random jer nemaju pojma sta biraju, samo ime mape nista ne znaci, i onda bude neka extreme i izadju skoro svi. Prvo sam razmatrao ideje da uvedem nesto da se ne moze previse extreme mapa igrati za redom i slicno, ali sam skontao da ce ovo samo po sebi resavati. Kada je prazniji server lakse ce se birati teze mape.

Zdravo, kako ste? Ovde izgleda samo ja predlazem.

Bilo nekad neka fora za start da se namesti gde da bude custom start. Moze li se prosurfati nesto o tome i naravno ubaciti? Topli pozdrav za dame i za gospodu.

Moze li da se resi problem sa serverom ? i za nas non steam smrtnike da mozemo igrati. Hvala

Malo strpljena pufe, nije do nas.

Server je trenutno STEAM only, dok KGB ne resi problem.

Kgb ne moze da resi taj problem i zbog toga se oduzilo jer moramo sacekati Klippy-a da sredi sam, al on trenutno ima obaveze i ne moze time da se bavi. Sta da ti kazem osim da se strpis, kao i svi ostali non-steam igraci.

Kgb ne moze da resi taj problem i zbog toga se oduzilo jer moramo sacekati Klippy-a da sredi sam, al on trenutno ima obaveze i ne moze time da se bavi. Sta da ti kazem osim da se strpis, kao i svi ostali non-steam igraci.

'Ce se strpavamo

11 hours ago, NemixDev said:

Fu_sane, ima bug na kraju mape ne moze da se predje.

Ok