Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Notifications
  • CLARION Informacije
Iskaži poštovanje i poštovanje će ti biti uzvraćeno - Show respect and respect will come back to you
jitf.

Predlozi/Kritike/Pitanja / Suggestions/Criticism/Questions

Recommended Posts

U ovoj temi možete da:

Predložite nešto u vezi servera

Kritikujete nešto oko servera

Postavite pitanja u vezi servera

--

In this thread you can:

Suggest any changes to the server

Give criticism

Ask questions about the server

Promeniti u 10 aa ?

Za sada ne. Imamo puno mapa koje su i na 100aa preterano teske i za jako dobre igrace, zamisli kako ce biti na 10aa.

U buducnosti mozda da. U planu je da svaki igrac moze za sebe birati 10 ili 100 i da je sva statistika odvojena za te dve opcije. Ali jos puno stvari ima pre toga da se uradi da bi to uopste bilo moguce.

Reset map toplists, all maps are full of cheated times

We are occasionally removing them one by one, as we don't want to wipe all records at once which would just be a data loss and only a temporary solution.

But this is one thing that I keep in mind to streamline so deleting all records by one player would be a matter of executing a single console command.

Ne znam zasto to da stavi 10aa kad nema jos puno igraca koji igraju duze vrijeme KZ. Neka ostane kako jeste tako je najbolje sto se mene tice

aj nid slot STEAM_0:0:222583104 palmen aus plastik

aj dont no ver to put dis sori

Stavljen slot

k_obcurity ne rad i bhop na pocetku ne izvlaci se odmah posle prvog skoka na sbj

Ce sredimo

izgleda da i da lje ne radi ne znam jeste li sta radili

Pa znas da moram da budem tu kad je ta mapa, a server mi nesto ne radi ovih dana, zeza kad bude ok, sredicu.

Moglo bi da se promeni malo mapcycle jer vec 2-3 nedelje se vrte sve iste mape (15-tak mapa)...

Pa ima preko 300 mapa, ljudi biraju uglavnom teske, jer vole da ih igraju, ja tu ne mogu nista, pa makar ubacila jos 200

ali videcu da ubacim par nekih ovih dana

1. KORISTIM DRUGAROV AKAUNT INACE!

Ovako, kritika na admina tr;x, [Cenzura] jedan smrdljivi.

Prvi put proziva sve redom da su " weebovi i siptari " i kada mu uzvrate istom merom, lupa gag na 10 minuta. Ulecem sa nickom " admine pisam ti po kevi ", ban 2880 minuta ( zasluzeno ). Takodje je rekao da mora javiti head-u da " banuje sve siptare i weebove sa servera ", odnoseci se na njih 10 kojima je jeo [Cenzura] i kada sam mu napisao, pa da, tebe bi prvog banovao, gag na 10.

2. Drugi put ulazim na server, opsujem par puta mapu i server jer je zalogovalo i izgubih dobar run, dolazi on onako [Cenzura] i mahinalno " tebi 2 bana nisu dovolja a ? " i ja mu kazem, [Cenzura] da te znam pretukao bih te i bam eto ga opet ban na 2880 minuta.

3. PRESTANI DA IZIGRAVAS [Cenzura] ZRTVU [Cenzura] JEDAN MALENI, 10 LIKOVA HOCE DA TI LOMI KICMU [Cenzura] LI TE U USTA SMRDLJIVA DA TE [Cenzura]. I VI STE MENTOLI KOJI DAJETE ADMINE DECURLIJI SMRDLJIVOJ NARCISTICKOJ, [Cenzura] VAS U USTA ZALI SE 100 LIKOVA NA SMRADA MALENOG, GLUPOG.

To je to od mene, nabijem i vas i server na [Cenzura].

Inace pohvala za brata bitboksa i basshuntera

Decko je teska debilcina, prosipa forice, svira kurcu, ponasa se kao retard.

I meni je lupio ban na 2880 minuta, ali ja sam samo rekao da mu pisam po glavi, a ne po kevi...

Ponasanje - 0,

Mentalni nivo ovog decka je jednak dvanaestogodisnjem detetu, definitivno opravdana zalba, i stvarno ovaj sugavi clarion daje svakom mogucem debilu admina.

Bye.

Skinut mu je admin. Duconi, mogao si sve lepo da napises, ne da vredjas, tako da ti je obrisan post, pripazi na ponasanje. Crocodile, takodje pripazi, niko ovde ne moze da zna kako ce se neko ponasati kao admin, ako je pre toga bio okej, ne vredjaj server i zajednicu, a da pre toga nisi ni razmislio malo.

Pozdrav, verovatno me ne zna mnogo vas, skoro sam poceo da igram ovde, koristim ovaj (solo**) nick, kao i auraa. Posto vec vidim da su pisali za 10aa, ok vas je izbor, ali KZ kao mod je kreiran da se igra na 10aa. Napisao je neko nisu se jos igraci naucili ni na 100aa, pa ako nauce na 100, tek onda im nece biti dobro na 10 ako se ikada promeni. Nebitno, to je vas izbor da bude 100, neka tako ostane dok ne odlucite drugacije. Elem, problem su mape, ne znam da li je iko primetio kada se nominuje mapa preko menu-a za nominacije (nom bkz, otvori sve bkz mape) desava se da kada se klikne na neki broj, nominuje se druga mapa. Verovatno jer ove nema ubacene u panelu. Znaci povecati broj mapa, pre svega H mape kojih ima jako malo. Onda vote za nextmap je neizbalansiran maksimalno, desava se da ubaci sve ez mape, sto po meni nema nikakvog smisla. To je za sada to, oprostite na romanu, ali ne moze krace da se docara. Pozdrav

Pozdrav, verovatno me ne zna mnogo vas, skoro sam poceo da igram ovde, koristim ovaj (solo**) nick, kao i auraa. Posto vec vidim da su pisali za 10aa, ok vas je izbor, ali KZ kao mod je kreiran da se igra na 10aa. Napisao je neko nisu se jos igraci naucili ni na 100aa, pa ako nauce na 100, tek onda im nece biti dobro na 10 ako se ikada promeni. Nebitno, to je vas izbor da bude 100, neka tako ostane dok ne odlucite drugacije. Elem, problem su mape, ne znam da li je iko primetio kada se nominuje mapa preko menu-a za nominacije (nom bkz, otvori sve bkz mape) desava se da kada se klikne na neki broj, nominuje se druga mapa. Verovatno jer ove nema ubacene u panelu. Znaci povecati broj mapa, pre svega H mape kojih ima jako malo. Onda vote za nextmap je neizbalansiran maksimalno, desava se da ubaci sve ez mape, sto po meni nema nikakvog smisla. To je za sada to, oprostite na romanu, ali ne moze krace da se docara. Pozdrav

Imam neke zanimljive planove za 10aa i 100aa, ali ima dosta da se radi da bi se do toga doslo.

Toga za mape sam svestan i znam sta je problem (ne bi se pojavljivale mape da ih nema), resicu uskoro. Mapa vec ima skoro 400.

Plan je da se uskoro odradi "generalka" servera, ali trebace dosta vremena zbog developmenta i testiranja. Verovatno cu polako ubacivati/menjati stvari tokom vremena.

@klipica, cisto predlog za aa: da se napravi izbor igracu da li zeli aa10 ili aa100...i naravno top da se odvoji na top10 za aa10 i za aa100...mislim da nije tesko a da je postena podela haha

@klipica, cisto predlog za aa: da se napravi izbor igracu da li zeli aa10 ili aa100...i naravno top da se odvoji na top10 za aa10 i za aa100...mislim da nije tesko a da je postena podela haha

Jako je tesko