Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Notifications
  • CLARION Informacije
  • Nova tema "Clarion Behemoth" | New theme "Clarion Behemoth"
Iskaži poštovanje i poštovanje će ti biti uzvraćeno - Show respect and respect will come back to you
kgb.rade

Žalbe na rad Admina

Recommended Posts

Ja citam izmedju redova lik je gagovao 2 igraca sto moze da se vidi u panelu,i u tom trenutku sam ga pitao zasto je gagovao nije hteo da odovorio,a imam iskustva mogu da se kladim,ali necu da se svadjam nije bitno,ako oces poslacu ti srw u pm ili na fb srw sa pluginima koje nikad nisi video pa da vidis sta znam ?

Da li mene zanima neki drugi server ?

Sve sam ti lepo objasnio,molio bi nadlezne da svaki sledeci post na ovu temu obrisu.

Nemoj da se zezate, odma unban, inace mislim da me aka dux banovao, ne mogu vam priloziti ni ss ni demo jer sam u igraoni, inace igram kuci, prvi put odem u igraonu gde nemam pojma da igram i ban me, nema smisla

Zalim se na rad admina, mislim da je neki zl1 casper, nesto slicno tome. Igrala se mapa nuke, samo sto je krenula partija, fazon trcim on me recne nozem , pogleda, i slay. Napisem mu prvo lepo ZASTO? On me iskulira i nastavi da igra? I onda me posla gag. Usao sam na vas server jer ga znam odavnina, i sa obzirom na ostale servere izgleda ozbiljnije i nadao sam se da me niko nece dirati, ali neko uvek mora da se pravi pametan. Rec nisam progovorio tokom cele igre, niti sam se stekao jer nisam takav tip igraca, nisam ni uopste pub igrac ( ako ima starijih igraca od pre 5,6 dina mozda me se neko i seca, kao na primer DEDA GILE koga sam video, ako je to taj isti lik sto je bio admin na spinu jako davno kada sam ja bio moderator tamo ), niti bilo sta sto bi dalo povod tome da me ti decko iznerviras. Igram cs 20x u godinu dana i neki kompleksas ocigledno mora da me iznervira za tih par puta razonode. Nije mi problem da promenim server, ali ako ste vec malo ozbiljnija zajednica, mogli bi da sankcionisete ovako glupe i decije ispade.

Ne znam tacno,ali su verovatno neki novi admini,oko 2-3 ujutru kada nas igra 5-6 udju na server,mi se zalimo da imamo citera a oni samo promene mapu sa dd2_2x2 na inferno ili tako sl. pa izadju..jednostavno to treba da se regulise inace reko dana sve pohvale

Guest

Pohvale za ovoga raspalatalaziciju, vidi se da je krajnje iskusan admin, posto je malo igraca izjutra, vjerovatno kikujete ove sa wh a ne banujete.. Jos me bez ikakvog razloga kikujes covjece, o kakvom wh ti pricas? Imas po forumu demoe da gledas, pa odvoji malo vremena za to. Pozdrav

Pohvale za ovoga raspalatalaziciju, vidi se da je krajnje iskusan admin, posto je malo igraca izjutra, vjerovatno kikujete ove sa wh a ne banujete.. Jos me bez ikakvog razloga kikujes covjece, o kakvom wh ti pricas? Imas po forumu demoe da gledas, pa odvoji malo vremena za to. Pozdrav

Skrenuta je paznja doticnom adminu a tebi hvala na ovom ovde postu

Guest

Prastajte ako sam malo grublji bio, u afektu sam pisao.. Ipak nije fer da to radi, pa o kome god da je rijec.. Sve najbolje, pozdrav

E ovako danas sam igrao na vasem serveru clarion public a takodje igram na vasem serveru vec 40 sati!

Uglavnom hteo sam da vam kazem da sam danas dobio ban(parlamenty) od admina (juicefukru93)

Ne znam zasto sto je najgore,on kaze da je slikao screenshot koji ja nisam mogao da nadjem nigde i u folderu (cs,csstrike itd...)

Da l' je to namerni ban ne znam nikog necu da krivim on je ipak admin zaduzen da gleda da snima demo.

Molio bih da mi obrazlozite zasto i zbog cega sam dobio ban. Hvala unapred Simke!

E ovako danas sam igrao na vasem serveru clarion public a takodje igram na vasem serveru vec 40 sati!

Uglavnom hteo sam da vam kazem da sam danas dobio ban(parlamenty) od admina (juicefukru93)

Ne znam zasto sto je najgore,on kaze da je slikao screenshot koji ja nisam mogao da nadjem nigde i u folderu (cs,csstrike itd...)

Da l' je to namerni ban ne znam nikog necu da krivim on je ipak admin zaduzen da gleda da snima demo.

Molio bih da mi obrazlozite zasto i zbog cega sam dobio ban. Hvala unapred Simke!

Ovde otvori temu viewforum.php?f=300 i postavi lepo svoj unban zahtev.

Zelim da se pozalim za admina koji me je banovao(parlamenty) jer kako on kaze slikao je screenshot na mene 2,3,5,10 slika nemam pojma. On je uglavnom rekao da je to uradio a sto je najgore ja nemam te slike nigde u ni jednom folderu ne bih se za dzabe mucio da ih nadjem,jer nisam za dzabe skupljao sate igranja na vasem serveru hteo sam da pomognem vasoj zajednici vasem serveru za neki dobar bust nedeljni,dnevni itd..

Admin u pitanju je bio juicefukru93!

Zelim da se pozalim za admina koji me je banovao(parlamenty) jer kako on kaze slikao je screenshot na mene 2,3,5,10 slika nemam pojma. On je uglavnom rekao da je to uradio a sto je najgore ja nemam te slike nigde u ni jednom folderu ne bih se za dzabe mucio da ih nadjem,jer nisam za dzabe skupljao sate igranja na vasem serveru hteo sam da pomognem vasoj zajednici vasem serveru za neki dobar bust nedeljni,dnevni itd..

Admin u pitanju je bio juicefukru93!

Vidi ovako,nemoj da se nadas da ce ti ta prica proci.

Bitno je da si ti naveo da imas 40h,jel mene treba da zanima to ? Ovako,prvo su ti uslikana dva ss-a pod imenom Simke!.Dobio si ban,zatim se posle bana vracas pod nickom ZABA!. Na taj nick si dobio jos 3 ss-a koja se nalaze u tvoj cstrike folderu.Dakle ti imas u svom folderu 5 ss-a ,e sad dal ces ti da ih upload ili ne ,mene apsolutno ne zanima,ja samo cekam da prodje 24h pa da zavrsimo sa ovom pricom . Mislim da nema potrebe da uploadujem svojih 5 ss-ova i da izvlacim logove,kako bi potvrdio svoju pricu gore.

Moram i ja pitat. Lik pobi nas 15 ne trudi se da krije i dobije kick. Citeri se odsad kikuju?

Mislim da je metak bio od admina

Moram i ja pitat. Lik pobi nas 15 ne trudi se da krije i dobije kick. Citeri se odsad kikuju?

Mislim da je metak bio od admina

Nije metak,upitanju je sin naseg drugog admina koji nije hteo da zloupotrebljava amx pa je odradio samo kick.Uradicemo nesto povodom toga,hvala

Guest

Pitam se ko je taj pametni HA koji kada mi je skinuo admina nije ostavio slot, igram ovde toliko dugo da si lepoto trebao slot da ostavis. Stvarno se bahato ponasate nemam reci.

Pitam se ko je taj pametni HA koji kada mi je skinuo admina nije ostavio slot, igram ovde toliko dugo da si lepoto trebao slot da ostavis. Stvarno se bahato ponasate nemam reci.

Postavi lepo zahtev za slot i bice ti stavljen.

Guest

Znaci nema sanse. Ako hocete stavite slot ako necete kad udjem usao sam. preko 5 godina sam na ovom serveru da bi trpeo necija izdrkavanja i komplekse.

Znaci nema sanse. Ako hocete stavite slot ako necete kad udjem usao sam. preko 5 godina sam na ovom serveru da bi trpeo necija izdrkavanja i komplekse.

Dobio si odgovor za slot,svaki sledeci post na ovu temu bice obrisan.

Dobio si odgovor za slot,svaki sledeci post na ovu temu bice obrisan.

Skituljko je u pravu sto se slota tice. Toliko je dugo u ovoj zajednici da pojedini nisu ni znali sta je cs 1.6

Mislim da nije tvoje da odredjujes ko je upravu a ko nije,igraj na serveru a ostalo prepusti nama

Nijesam nikad tio bit dosadan, al samo bi zelio da skrenem paznju da kad zamolim nekog da pogleda nekog playera, izadje u spec i to odradi, a ne, igra im se cs, a njima taj player sa wh ne smeta, jer igra ili u njihovom timu ili ih zaobilazi nekom srecom, pa iskuliraju mene koji "prozivam". Inace nikad nijesam prijavio nekog a da taj nema. Desavalo se isto da neki nemaju dovoljno iskustva pa ne procijene da odredjeni pleyer ima wh, i on igra dok mu ne dosadi. Ne bih da imenujem nikog, jer nema potrebe za tim, al molim vas obratite paznju.

Nijesam nikad tio bit dosadan, al samo bi zelio da skrenem paznju da kad zamolim nekog da pogleda nekog playera, izadje u spec i to odradi, a ne, igra im se cs, a njima taj player sa wh ne smeta, jer igra ili u njihovom timu ili ih zaobilazi nekom srecom, pa iskuliraju mene koji "prozivam". Inace nikad nijesam prijavio nekog a da taj nema. Desavalo se isto da neki nemaju dovoljno iskustva pa ne procijene da odredjeni pleyer ima wh, i on igra dok mu ne dosadi. Ne bih da imenujem nikog, jer nema potrebe za tim, al molim vas obratite paznju.

Obraticemo paznju,hvala