Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Notifications
  • CLARION Informacije
Iskaži poštovanje i poštovanje će ti biti uzvraćeno - Show respect and respect will come back to you
CLARION

Šta treba srediti na forumu?

Recommended Posts

Ovde možete pisati sugestije u vezi sa poboljšanjem kvaliteta foruma, a CLARION team će se potruditi da ih realizuje u što većem broju.

NAPOMENA

Samo Vlasnici, Administratori i Head Forum Moderatori foruma mogu odgovarati na predloge/kritike članova. Nepoštovanje ovog pravila se kažnjava.

Edited by ULTRA LJOOBISHA

Ja sam preko Android uredjaja na forumu,tako da ocigledno ima mobilna verzija.

I mozda sto se mene tice malo vise diskusijalnih i ozbiljnijih tema.Posto,makar meni...nije fora otici u 'Caffe' i takoreci laprdati ceo dan.

Ali nije na meni da vam ja tu 'solim pamet'..cisto sam iskazao predlog,a na ostalima je da kritikuju ili da uvaze.Lep pozdrav.

Hvala na predlogu, ali u delu Zabava kao i Helpdesk ima puno raznovrsnih podforuma i tema, mozda da ih detaljnije proucis i onda ovde ponovo napises, malo konkretnije, sta mislis da moze da bude bolje, mozda zelis diskusiju na neku temu koja vec postoji, prilicno je veliki forum, lako se desi da se propusti nesto.

Sto se tice mobilne verzije ona ne postoji, to sto ti gledas preko androida je klasicna verzija koji su otvorio preko brauzera koji ima mogucnost otvaranja takvih stranica.

Nije moguce ubaciti mobilnu verziju foruma, to je moguce samo za sajtove.

E ljudi,imam jedno pitanje ne znam dal sam ubo temu za to na pravom mestu,al premestite ako nisam.

Ovako vidim da ima nekih nikova na cirilica,a vidim da i ljudi pisu sa njom,zar ona nije zabranjena na forumu ? http://www.clarion-cs.net/forum/viewtopic.php?f=5&t=29463

I dal postoji neka mogucnost da se ona nekako ugasi na forumu,posto je to ipak forum gde dolaze ljudi sa svih strana,a najvise iz bivse juge,dosta njih i ne zna da cita cirilicu.

Hvala Jamaica, dodao sam u pravila foruma da je zabranjeno praviti nalog na forumu koji u sebi ima ćirilicu. Pošto takvi nalozi već postoje, te ljude nećemo banovati već promeniti im u latinicu a svaki novi član koji ne bude ovo poštovao biće banovan.

Bilo bi lepo kad bi vratili opste tutorijale jer ce svakome sa vremena na vreme da zatreba nesto...Ne znam zbog cega je izbrisan niti je moje da ulazim u to ali ovo je samo predlog.

Bilo bi lepo kad bi vratili opste tutorijale jer ce svakome sa vremena na vreme da zatreba nesto...Ne znam zbog cega je izbrisan niti je moje da ulazim u to ali ovo je samo predlog.

Posećenost tog dela foruma bila je skoro ravna nuli (tačnije 20 pregleda za godinu dana).

Sto nema vise Clarion restarter ?

Uskoro će biti ubačen novi, zbog raznih zaštita koje je KGB ubacio u poslednje vreme stari restarter ne radi ali problem će biti rešen kroz par dana.

Jel ubacen TT ?

Nije sobzirom da smo prioritet stavili na servere. Uglavnom, u ponedeljak će ovo biti sređeno kao i još par stvari na forumu.