Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Notifications
  • CLARION Informacije
Iskaži poštovanje i poštovanje će ti biti uzvraćeno - Show respect and respect will come back to you
MimOo

[Origin] Apex Legends

Oceni Igru?  

17 members have voted

1. 1. Oceni Igru?

• 1 - Ne svidja mi se uopste
      5
    • 2 - Nije losa
      0
    • 3 - Svidja mi se
      1
    • 4 - Veoma dobra igrica
      5
    • 5 - Savrsenstvo
      6

Recommended Posts

Apex Legends

linija_zuta.png

kjNnD51.png

linija_zuta.png

Intro

linija_zuta.png

Iz EA Games-a dolazi nam najnoviji Battle Royale hit u vidu Apex Legends-a. Igrica je smestena u Titanfall univerzumu, ali ni malo ne podseca na Titanfall na koji smo navikli, svako oruzije ima svoju mehaniku, a i mogucnost wall run-a je izbacen-a...

linija_zuta.png

Gameplay

linija_zuta.png

Novost u odnosu na ostale Battle Royale igre na koje smo vec navikli je verovatno mogucnost biranja klase sa kojom cete igrati... Trenutno u igri postoji 8 klasa (Bangalore, BlodHound, Caustic, Lifeline, Gibraltar, Wraith, Pathfinder, Mirage). Svaka klasa ima svoj poseban special ability, i u zavisnosti na to koju klasu igrate mozete da menjate nacine na koji igrate ovu igru. "Pingovanje" je takodje jedan od noviteta u ovom zanru, i pruza mogucnost da i sa random igracima sa kojima niste na discord-u ili teamspeak-u igrate timski. Gameplay je kao sto smo vec navikli u Battle Royale igrama veoma brz i dinamican tome doprinosi slide mehanika koja je takodje novitet u ovom zanru. Jedan od najzanimljivih noviteta su "Finisher-i" i svaka klasa ima svoj poseban finisher (Kako izgledaju mozete videti u videu ispod)

linija_zuta.png

Komentar

linija_zuta.png

Mislim da je EA napravio veoma dobar posao sa ovom igrom, iako nisam proveo mnogo vremena uz nju, svega par sati, mogu vam reci da je igra veoma zanimljiva i nimalo slicna ostalim igrama ovog zanra. Trenutno od mene ima sve preporuke, i nadam se da ce EA nastaviti da je cini "svezom" i zanimljivom ubacujuci nove klase, pa cak mozda i jos neke novitete u vidu gameplay-a.

playstation_link_500px.png

origin_link_500px.png

Cena/Price: FREE!

Da, to je verovatno jedina mana ove igre, koju nisam hteo da spominjem, mnogo je zahtevna, ali isplati se verujte mi ahahaha

Nije bas jedina mana to, u ovoj igri ne moze(barem za sada) da igra solo vec uvek moras da igras sa jos dva lika u timu(bilo premade ili random) sto je jako iritantno.

Odigrao sam mozda 20-ak sati, i za sad mi se svidja. Sta znam.. Dokle god se igra full team (3 igraca). Igrica ima odlican potencijal da smakne ostale battle-royale igrice sa trona, narocito sto je besplatna. Sto se "zahtevnosti igre" tice, imam i5 iz druge generacije (koji nije nesto specijalan po danasnjim standardima) i lagano guram 100 fps-a (sve na low naravno).

Nije bas jedina mana to, u ovoj igri ne moze(barem za sada) da igra solo vec uvek moras da igras sa jos dva lika u timu(bilo premade ili random) sto je jako iritantno.

Pa dobro to je ipak multiplayer igra kao lol Da ne spominjemo igrace u lolu

FQdwy8rl_400x400.jpg

Po meni je bolja od lola posto mozes da dobijes u timu max 2 debila

Guest

Pa dobro to je ipak multiplayer igra kao lol Da ne spominjemo igrace u lolu

FQdwy8rl_400x400.jpg

Po meni je bolja od lola posto mozes da dobijes u timu max 2 debila

Hahah, apsolutno se slazem

Vise mi se svidja jer je FPS, nije prva posto tu opciju ima PUBG ali se razlikuje dosta, igrica je jedno veliko BUM za ovu 2019 godinu i mislim da ce ziveti i do kraja godine ako je dobro optimizuju.

Igrao nedelju-dve dana, smorila me igrica, fornite je mama i tata