Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Notifications
  • CLARION Informacije
Iskaži poštovanje i poštovanje će ti biti uzvraćeno - Show respect and respect will come back to you
Sign in to follow this  
AMERICANBOSS

[Steam] Assassins Creed Odyssey

Ocenite igricu od 1 do 5  

11 members have voted

1. 1. Ocenite igricu od 1 do 5

• 1 - Ne svidja mi se uopste
      0
    • 2 - Nije losa
      0
    • 3 - Svidja mi se
      2
    • 4 - Veoma dobra igrica
      5
    • 5 - Savrsenstvo
      4

Recommended Posts

Assassins Creed Odyssey

linija_zuta.png

552c4fbe-b257-423b-ae19-93dc26f8723c.jpeg

linija_zuta.png

Intro

linija_zuta.png

Assassin’s Creed Odyssey je akcijska avantura u otvorenom svetu koja se bazira na RPG elementima. Odvija se u staroj Grčkoj, igra se isključivo u single-playeru i traje dobrih 50+ sati.

linija_zuta.png

Gameplay

linija_zuta.png

Priču počinjete kao Kasandra ili Aleksios i u zavisnosti koga izaberete, priča će se modifikovati u tom smeru. Sitnih detalja će biti i primećuje se razlika, ali glavna priča ostaje ista što je sasvim ok. Koga god da izaberete, vi ste poreklom iz Sparte i sticajem okolnosti ostajete bez majke i oca. Zapravo, oni ostaju bez vas jer igra počinje tako što Nikolaos, otac, vas baca sa litice

linija_zuta.png

Skinšotovi

linija_zuta.png

Assassins-Creed-Odyssey.jpg?resize=700%2C394&ssl=1

Assassins-Creed-Odyssey-4.jpg?resize=700%2C394&ssl=1

Assassins-Creed-Odyssey-3.jpg?resize=700%2C394&ssl=1

linija_zuta.png

Komentar

linija_zuta.png

Assassin's Creed Odyssey nije apsolutni vrh ARPG žanra, ali nije ni daleko od njega i bez imalo sumnje je najbolja open-world igra koju je Ubisoft ikada napravio, što nikako nije mala stvar. Ako niste tip igrača ili igračice koji se plaši ogromne količine sadržaja i voljni ste prepustiti se jednom od najživljih virtualnih svetova ikada napravljenih na 50 ili 500 sati, ova je igra vredna svake preporuke, a gotovo sve njene mane svode se na boljitke žanra

KtE8qwW.pngwnxqPJL.png

YoJu1gu.pngpJojQG9.png

DAzhMTV.png

Cena: $59.99

Edited by ULTRA LJOOBISHA

Aaa ne znam, igrao sam skoro sve ekspanzije (ako mogu tako da se izrazim) Assainss Creeda, ova mi nesto ne obecava mnogo. Drzali su se dobro do petog dela tj. Assassins Creed III: Liberation, posle toga malo mi se ne svidja gameplay i prica. Ali svakako, sto da ne, kada stigne novi komp probace se i ovaj edition

Nema sta ubisoft je od dela "Black Flag" poceo da radi copy paste i da izbacuje delove "Assassins Creed" serijala jako brzo. Da ne pricam da "Assassins Creed Unity" svako ko nije imao dobar kompjuter ili neku od konzola nije mogao igrat ovu igru jer su je prebudzali s mapom, jer je to jedna od mapa najvecih koju su napravili tad i optimizacija igre je katastrofa uradjena, to su posledice.

Da ne skrecem steme, na izgled igrica kida, i verovatno je grafika kvalitetno poboljsana iz novog dela u deo, ali ja idalje stojim iza toga da se samo menja prica gde igra odvija, a ostalo ostaje isto. Sto se tice movement-a mozda ima sitnih promena, al uglavnom je copy paste starih.