Loading...

Forum rules

OPŠTA PRAVILA FORUMA

Spisak i zaduženja moderatora

Pravila podforuma Predstavljanje Članova:

Nove teme
  • Teme bez ikakvih podataka tipa "Ćao" biti će obrisane.
  • Poželjno je da napišete: ime, godište, odakle ste, kako ste došli na Clarion zajednicu i slično.
  • Nemojte pisati "Hvala, tnx", imate opciju Image.
  • Zabranjeno je otvarati teme dobrodošlice u tuđe ime.
Postojeće teme
  • Dozvoljeno je samo jedan post u temi tipa "Welcome".
  • Tema se zaključava nakon 15 dana.
Reply to topic Go to page  |  Previous  |  1, 2, 3, 4   |   Next

My Story

Author Message
Clarion Veteran

Registrovan: Mar 13, 2011
Broj postova: 3142
Država:
Pohvalio: 714 x
Pohvaljen: 791 x
Online: 3h 10m 48s
Post Re: My Story   08 Jul 2012, 13:07
Davne 2008-me čini mi se ako ne i ranije sam prvi put došao na Clarion PUB, gdje je HA bio CLARION - WOLF (čini mi se on, ili Snake, ko će ga znati više) i kada se stalno pikala de_dust2002 :FP i igrao sam tu neko vrijeme sve dok nisam zabatalio cs na neko duže vrijeme.

Onda se vraćam krajem 2010-te i prvo odem na DR, smorim se u kratkom roku pa krenem da igram aktivno na AWP-u za vrijeme vladavine Stiflera. Bješe ja mnogo aktivan, da ne kažem pro, i ponudi mi Stif admina i ja prihvatim, naravno.

Onda sam bio nekih 2-3 mjeseca AWP admin sve dok se nije desio nemili događaj, iliti vam gašenje servera :/

Nakon gašenja AWP-a bila je mogućnost biranja sljedeće lokacije, i tu sam se dvoumio između PUB-a i DD2, ali je brzo prevagnulo za PUB i tada sam prekomandovan u PUB admina, koji sam do današnjeg dana i ostao.

Znači već godinu i po sam PUB admin, fino mi je ne žalim se :H, ali u međuvremenu prije nekoliko mjeseci postajem i plavac u pokušaju iliti vam HELP MOD.

Eto ukratko priča najcrvenijeg člana Clarion zajednice.

I konačno postajem plavac :H
Tiru-riru mafijaa :FP

Registrovani Član

Registrovan: Jun 5, 2012
Broj postova: 1399
Pohvalio: 247 x
Pohvaljen: 263 x
Online: 0s
Post Re: My Story   08 Jul 2012, 17:54

Evo ovako sad prava prica igram ja pub 3 godine znaci svaki dan sam isao u igraonicu
I tako ja igrao-razvaljivao pub ali na koji god server odem manji popijem bananu :S i sta cu mene smori da dobijam bananu svaki dan i vidim a i drug mi je pricao da ima neki mod sa zamkama ja mu posaljem poruku i on mi kaze da se taj mod zove deathrun i super odem ja na gametracker i ukucam deathrun i nadjem jedan server manji.I pocnem ja igrati to naravno na space jer nisam znao ni sta je bhop ni nista i pikam ja to par meseci mucim se kod onog zida a jednom kad sam video taj "Bhop" skocim i ono ode dole ja sad gledam koji k... i jedan lik mi objasni da moram bunny hop ali da namestim da mi opcija jump bude na kruzic (skrol) i tako ja vedzbam i i gram i dodjem jednog dana tacnije 8. Januara 2010. na Clarion DeathRun Kada je topolnjak bio head i tako ja igram i prestanem da idem u igraonicu zbog skole itd... i dodjem ponovo 2011. vidim da nisam jos zaboravio taj bhop i nastavim i igram nekoliko meseci i opet prestanem odnosno odem na neki server koji ima a bhop i neke manje koji imaju malo igraca.i eto dobijem net ponovo 2012 i registrujem se (tacnije moj brat se registrovao posto je on igrao dr ali je prestao pa sam ja njemu ukrao nik xD) na forumu i krenem da igram dr tada je gumeni bio head dot hha i tina hha i dodje onaj konkurs za jutarnje admine reko necu da konkurisem sacekam sledeci mesec i konkurise ali mi guma kaze povecaj aktivnost i ja igrao preko noci i tako medjutim posle nekog vremena dodje celdweler na mesto head-a i ja opet konkurisem i kaze on meni ako popravis aktivnost do kraja nedelje videcemo i ja opet pocnem da igram do ujutru 7 sati bukvalno nisam spavao ali prodje neko vreme i ja ne konkurise na dr za admina i odem kod babe i dede i ujaka i sad poso moj ujak ima komp ja skinem cs i igram tako i vidim konkurs za admina na hns i ja konkurisem onako cisto radi reda mislio sam sve jedno necu ni dobiti admina ali eto tako bez veze i dodjem kuci cale kralj nije platio net pa nisam imao 2 dana 3 dan stigne net i ja odem na forum da vidim sta ima odem u hns sobu pogledam konkurs za admina kad ono pise prihvacen javi se plavakicma na pm ja gledam onako kao wtf neverujem i javim se kicmici na pm i igram na hns-u neko vreme fare ode stara ekipa skoro svi otisli :'( ali sta ces dobili novog head-a sa surfa koji je ugasen ... i tako to je moja prica nadam se da vas nije smorila :)

Last edited by Mr. Stinking Goat on 12 Oct 2012, 23:13, edited 3 times in total.

Banned

Registrovan: May 5, 2012
Broj postova: 2796
Država:
Pohvalio: 533 x
Pohvaljen: 438 x
Online: 5d 4h 32m 3s
Post Re: My Story   18 Jul 2012, 21:36
e ovako na clarion sam dosao zato sto je po meni najbolji community,to je bilo negde 2009 godina.Prvo sam poceo da igram zombi server je bio jako dobar i zavoleo sam i zm i ostale servere,to me je jako privuklo,tako da sam ostao na clarionu !!!

Registrovani Član

Registrovan: May 5, 2012
Broj postova: 225
Država:
Pohvalio: 62 x
Pohvaljen: 45 x
Online: 9m 56s
Post Re: My Story   22 Jul 2012, 00:00
E'o ovako,bilo je to ne znam kog marta 16-17,nebitno,dosao sam na COD,upoznao neke super likove tipa armina,staina,igrao sam (kidao nabove ovde koje sam naveo .!. ),bio konkurs,ja se reg i dobijem admina,srecan sam sto sam admin ovog servera,da sad ne pisem kao boss america xD,ovoo je my story

di ces bre?

Nekome zivot majka,a nekome Jamajka!

CRVENO PLAVO BELO BOJE TE JE MOJE SRCE CELO,ORAO BELI U SREDINI ZA SRBIJU AKO TREBA GINI!

Registrovani Član

Registrovan: May 23, 2012
Broj postova: 1186
Država:
Pohvalio: 263 x
Pohvaljen: 181 x
Online: 15m 52s
Post Re: My Story   28 Jul 2012, 21:18
e 'vako na clarion sam dosao preko gt-a,trazio sam neke DM servere i clarion DM mi se ucinio dobrim igrao sam malo pa sam procuo da je clarion u ranku sa kgb-om i milfom onda sam presao na clarion dd2 tu sam igraao dosta upoznao sam samantu i neoozx onda me neko iznervirao na serveru pa sam batalio clarion onda sam igrao duze vreme na nekom noz serveru i kada me smorio usao na dd2 pitao sam i nea i samantu ako znaju ko sam ja nisu znali :( onda sam igrao konk. za admina i dobio ga xD

Clarion Veteran

Registrovan: May 31, 2011
Broj postova: 3482
Država:
Pohvalio: 124 x
Pohvaljen: 546 x
Online: 2d 13h 25m 26s
Post Re: My Story   30 Jul 2012, 16:09
Davne 2011. godine jedan lik Sheky je vec drugu skoro trecu godinu drzao svoj server. I jednog kisovitog dana njemu dopizdi da se vecito zeza sa unbanovima, adminima i ostalim problemima oko servera i lepo uzme na FB profilu servera objavi da se gasi server jer se nema vise zivaca. Kad u jednom trenutku iznenada iskoci dole na chatu CLARION, ime servera koje mi je bilo vrlo poznato jer sam znao otici na knife ponekad da koljem, i pita me da li bi zeleo da sve igrace sa servera prebacim na njihov (odnosno sad nas), a za uzvrat cu dobiti admina na nekom serveru uz mogucnost da dovedem jos par likova u admin tim. Razlisljao sam 3 minuta i 24 sekunde i prihvatio poziv. Covek koji me je zvao, je bio CLARION-WOLF. I izabrao sam naravno Public server. Tu sam se trudio, visio ko mali maymun na drvetu vamo tamo i osecao sam se dobro. Uz to sam igrao pomalo DM i jedared otvore novi mode, GunGame. To sam igrao pre i reko ajde povremeno cu i tu da picim uz Pub. I stigne na PM poruka, kad ono Ducky (HA sa GG) i pita me da budem admin. Ja uzmem da pomognem kad sam tamo jer sam igrao ponekad i islo tako. Kad prebacise mode na PaintBall. Ja gledam posto imam tu admina, ajde da vidim kakvo je i svidi mi se. U to vreme uvati mene fax malo i zapostavim i Pub i Pb, i salje WOLF (obicni, ne CLARION) da li cu ostati na pubu jer sam neaktivan i ispade tu problem i jako glupa situacija, kad sada citam te poruke vidim da nisam dobro shvacen, i skine mi se sa Puba. Nastavim ti ja PaintBall Seu je bio HA, i njega nesto smori i bio je odsutan i skinu ga sa trona, pa postave Sonne-ta glavatog. Ja sam samo ovo uradio tada :OMG ali sta je tu je. Aktivan ti ja na Paintballu i bira se novi Help Admin. Kad stize ti poruka od Sonneta da li zelim biti Help Pb-a. Reko ajde sto da ne i krenemo mi tu, pocne padat server i promene u Surf. I eto, posto je vas 30 pocelo citati ovo, kontam da ce 2-3 procitati ovu zadnju recenicu, tako ja postade ja Help Admin Surf serveru.
Hvala onima sto vide a ne cuju, onima sto su poceli citati pa stali, sto su se smorili kad su videli koliko ovoga ima i onome sto je procitao.
:SRCE

Registrovani Član

Registrovan: Jul 25, 2012
Broj postova: 151
Država:
Pohvalio: 27 x
Pohvaljen: 12 x
Post Re: My Story   31 Jul 2012, 20:52
Bilo je to davne 2009 godine. Brat je dosao kod mene i pokazao mi clario knife srw, njegov nick je bio Proknife | Mrav -.- , verovatno ga se vecina seca. Ja sam poceo da igram tamo i skupio sam 100+ sati i postavio zahtev za admina. Tu se nasao jedan veliki covek da me podrzi, to je bio Boneyard, maper,moderator a kasnije i head na knife. On je u mojoj temi rekao da jos nisam spreman da budem jos malo aktvniji. Tada sam dobio ban sa knife od zelje nekog nesecam se sada i onda sam se okrenuo mapingu, od pocetka sam se trudio da dobijem rank i bone me je uvek podrzavao, ali i uvek je bio strog i imao dosta uslova za rank. Ja sam ga postovao kao ucitelja i zvao sam ga "cika bone" kako je on trazio. Ja sam njega zapamtio kao velikog coveka ovde na clarionu, bi mi je primer, ali nzm sta se snjim desilo kolko vidim po serch skinuli su mu sve rankove, ako neko zna da mi posalje na pm iskreno bih voleo da znam. Dobio sam ban sa foruma zbog 3 warna koja sam nakupio sto sam spamao u vicevima sa onim poznatim "hahahah". Onda sam se povukao sa clariona na neko vreme i uzeo svoj srw, drzao sam ga nekoliko meseci, naravno tu je bilo i hakovanja i svega i nakraju sam prodao srw i odlucio da se vratim ovde. Igram na zm-u od decembra 2011,ali pod drugim nickom sam igrao, sada sam odlucio da se reg na forum i igram pod mojim realnim imenom. Eto moje price.

I ako neko moze da mi kaze na pm sta se desilo sa Boneyardom na kraju jako bi mi znacilo ;)

Clarion Veteran

Registrovan: Jul 26, 2010
Broj postova: 1866
Država:
Pohvalio: 132 x
Pohvaljen: 361 x
Post Re: My Story   04 Aug 2012, 03:20
Bila je to 2010 godina :)
NEooZX i ja smo drzali public (AOC) i imali smo 22 slota...nista igralo se tu po ceo dan bio uvek pun srv u periodu od 8-22 casa...posle nekog vremena Neo mi spomenu mod dm+hs.
Odem ja na taj dm+hs i svidi mi se mod (Clarion dm+hs) , u pocetku mi je bilo zanimljivo to sto ne mogu da te ubiju tako lako (samo padas ako ti da hs) a posle toga kako moram da gadjam samo u glavudzu itd :)
Igrao tu,imao dovoljno sati za slot ali sam konkurisao za amx (mnogo citera itd itd)
HA je bio NEooZX,dao mi amx i peglali ja i on kao nezdravi,imam par ss-a ako ih nadjem nasao sam ih.
Tu sam bio par meseci,postavljao ban reporte itd itd...e onda je doslo vreme da se ugasi mod i da se umesto njega ubaci drugiii.
Tad batalim mod i clarion,kontam nema toga pa nema potrebe da budem na forumu :FP
Igrao razne modove,najvise pub peglao vise od 1,5 godine.
Onda opet moj brat NEooZX mi pokaze cod:mw2 mod,tad na BlaBla commu.
Usao ja na srv,odigrao 1 rundu...kad odmah posle 1 runde "Perm ban" (dobio no recoil nisam masio glavu :D )
Hteo i to da batalim,kontam nema potrebe da postavljam unban itd...desi se i to i ja postavim unban i posle izvesnog vremena dobijem i amx (trazio zbog dosta citera).
Tad bas poceo aktivno da ga igram itd i onda Vlasnici na Bla Bla nisu imali vise kesa da odrzavaju servere i pogase ih (neke prodali, npr cod)
Magni je bio HA na bla bla i rekao nama adminima da ce da prebaci mod na Clarion comm,ja se setim da sam imao amx tu na dm+hs pre god ipo dana i naravno predjem na Clarion sto zbog Magnija sto zbog Clariona.
Igralo se tu dosta sati itd i dodje vreme da se izaberu 2 hha (upadnemo acid i ja)
Naravno kad si hha/ha vise obaveza itd i tu posle nekog vremena postanem HA (sadasnje vreme :FP )
Eto to je cela prica :) ako ima pravopisnih gresaka ne zamerite, ne vidim na oci :U

Registrovani Član

Registrovan: Mar 24, 2012
Broj postova: 47
Pohvalio: 11 x
Pohvaljen: 10 x
Post Re: My Story   05 Aug 2012, 17:48
prvi put sam uplovio na zm davne 2010 tada sam bio k'o lesinar posto sam najvise igrao zm za mene je to bilo kao spanska sela,,ne znam da stavim laser ,ne znam da uletim brzo u stek,nzm ono ,nzm ovo ustvari nisam znao nista,kad sam nekako skonto kako se laser stavlja, meni su dr igraci rusili ,ja o5 stavim meni rusee ,pa sam se iznervirao i samo saam im rusio lasere ko bikonja :D xD xD xD
nakod dan dva pojavio se i taj admin koji me je bez pogovora ban na 2 h,sacekao sam 2 h i o5 sam poceo da rusim ,pa sam dobio ban na 1444 min,pa 3 4 puta tako,,pa sam odjednom prestao igrati zm i uopste cs...nakon nekoliko meseci brt je nasao o5 clarion zm server i ja sam poceo igrat,ali su dotad se pojavili normalni admini koji su mi sve objasnili kako se sta radi tako da sam 10 puta citao ona pravila,,,,na kraju sam se uklopio i zaslugama sam dobio admina,ali kako su se head admini i help admini menjali ko gace,admine su poceli da dobijaju svi od pretskolaca do starackog doma,,onda su promenjena pravila,ubacene neke mape botovske,pojavila gomila rankera i meni se smucilo da po 1000 puta opominjem igrace..i onda sam dao ostavku na mesto admina.. X
DDDDDDDD THE END

Registrovani Član

Registrovan: Aug 17, 2012
Broj postova: 39
Država:
Pohvalio: 0 x
Pohvaljen: 4 x
Post Re: My Story   18 Aug 2012, 00:41
Bio sam na razune forume/sajtove, mnogo sam njih promenio. Nadam se da necu vise, razlozi zasto sam odande otiso su pojedinci. Napaljeni klinci, itd itd. Ovde sam dosao pomocu gt.rs. Za Clarion znam mnogo dugo, pre sam igrao pod drugim nickom. Danas sam dosao ovde, i nadam se da necu otici. Valjda nema "Napacenih klinaca"

Clarion Veteran

Registrovan: May 17, 2012
Broj postova: 2709
Država:
Pohvalio: 473 x
Pohvaljen: 868 x
Online: 10m 27s
Post Re: My Story   24 Aug 2012, 00:27
Image

Registrovani Član

Registrovan: Jul 17, 2012
Broj postova: 619
Država:
Pohvalio: 74 x
Pohvaljen: 136 x
Post Re: My Story   10 Sep 2012, 09:49
vako' ...

Igram ja jednog jutra Clarion HNS , i igram ga jedno 3,4 sata i onda mi padne ideja da se reg na forum ! Nick mi tada je isao davo ;x , zezao sam se na taj nik , i reg se ja na forum , malo spamam i tako i sada molim sve da mi promene nick DAVO ;x u biscuits'1g ali niko nece :) I tako na clarion forum sam dosao preko Clarion HNS-a. I lepo je zezanje owde... :)

Clarion Veteran

Registrovan: Jul 8, 2012
Broj postova: 2103
Država:
Pohvalio: 1116 x
Pohvaljen: 461 x
Online: 33d 8h 21m 22s
Post Re: My Story   19 Sep 2012, 19:55
Bila je to davna 2011 godina kad sam ja dosao na ovaj ,,svet'' :FP
Munja je sevala,kisa pljustila, a ono na vratima clarion community-a,stajao sam ja! Najveci pro!
Svi su me docekali sa vinom i pivom,pucale su zombijeve glave i tako redom O.o
Kad sam odjednom resio,bicu clan clarion community-a,posebno da bi smarao ha-ove .!.
I tako,deco moja sam dospeo sam na ovaj svet :FP

Girl

Registrovan: Jun 16, 2011
Broj postova: 197
Država:
Pohvalio: 31 x
Pohvaljen: 52 x
Post Re: My Story   27 Sep 2012, 01:58
Ne secam se kako sam stigla ovde... Niti se secam koja je godina bila... Tada je Clarion drzao Ilija, jedan lik iz Rakovice, i secam se bila su mnogo strozija pravila... 90% admina se plasilo Energy-ja (Ilije) haha Toga se odlicno secam. Bila je jedna super ekipica sa kojom sam igrala... j0ka <3 Sync., Sync.<3 j0ka, 2Hot4You, Toxic, WOLF, CP6uH, Il CoMaDanTe, Ianonne, SleeP., j4p!, Jerry, Apolo, Johny Quid, gaga, NiDzox, solid^sNake, Zemunac, d.o.o.TELECA SMRT, mateo., Nobody, [DM]BLaDe-NF, Folky, Alle Mama Mia, angel baby... Jednom prilikom, dok smo igrali na serveru, Energy mi je rekao da idem u spec da pogledam nekog igraca. Otisla sam u spec, naravno kucala amx_spectate, ali nisam postala nevidljiva. Tu je Ilija stao da se [Cenzura], da preti skidanjem admina zato sto navodno "ne znam komandu"... u stvari lik mi nije stavio neke flagove -.-
kada je to shvatio samo je otisao sa servera... I tako u par navrata, bio je drcan, a ja Hvala Bogu, crnogorske krvi, nisam mogla da ga podnesem... mislim ej AUTOKRATIJA O.o
Nekoliko meseci kasnije, otisla sam od mojih, predala sam admina jer nisam mogla da idem u KGB bas stalno, a komp je ostao kod mojih... Ali povremeno sam ulazila na forum i spamovala... moj stari acc je bio u fullu, i volela sam da blejim na forumu. Jednog dana mi se javi CASANOVA, registrovani clan na Clarionu, koji me poziva da dodjem na njegov community Brijesnica... Kada sam kupila komp otisla sam tamo da igram... tamo je bilo super, upoznala sam dosta ljudi koji su mi i dan danas dragi... na serveru sam se igrala sa glow, bury, fuckoff i ostalim zabranjenim komandama... imala sam rank head admina na forumu i voleli su da me smaraju ali imala sam moc odbijanja... Kada je dosla devojka (inace muslimanka) svaki dan je imala neki problem, dobila je admina na serveru i obozavala je da me proziva. Da ne shvatite pogresno, nisam nacionalista, ali ako ona moze da vredja moje poreklo, sto ja ne bi mogla njeno? Nakon nekih pola godine, napustila sam i taj community, povela par igraca sa sobom, i vratila se opet ekipici na Clarionu, ali ni to nije dugo trajalo... Ovde su stigli tada novi head admini i moderatori... Energy i njegov brat Vukasin su napravili novi community po imenu Sector, i j4p! i Jerry su me zvali da predjem tamo da igram... Polovina njih je presla tamo da igra, pa reko odo sad i ja... Tamo sam upoznala Flekicu i jitf... Jednom prilikom, Nobody i jos dva igraca su usli na Sector Pub i banovali su sve igrace osim mene i jos par admina, nisu nas mogli, imali smo imunitete... Kada su to uradili zakljucali su server i ukljucili neke djavole, wh, speed, aim, sta li je to bilo sami Bog zna. Otkljucali smo server i zvali Jerry-ja koji je skinuo admina tom koji je banovao igrace i zakljucao server... bila sam g mod i podelila sam im banane na forumu i dala objasnjenje za to... naravno opravdano sve... ali Vukasin mali, '94 jel', bio je malo uvrnut i poceo je da se svadja sa mnom. I posto je meni bio pun k*** tih malih naduvanih klinaca lepo sam otisla odatle... Nekih pola godine nisam igrala nigde, i sasvim slucajno, preko fejsa upoznam ekipu sa Nightmare community-ja, i pocnem kao tamo da igram, ali sam tamo igrala svega nedelju dana pre poslednjeg povratka ovamo, i uspela sam bar par igraca da opet povedem sa sobom. Hahah cudno ali volim da skupljam ekipicu... I evo, ima vec mesec dana kako sam ponovo tu... i za sada nemam nameru da idem na drugi community...

Image

Last edited by LEDENA on 21 Feb 2013, 04:35, edited 1 time in total.

Registrovani Član

Registrovan: Jun 12, 2010
Broj postova: 235
Pohvalio: 89 x
Pohvaljen: 67 x
Online: 3m 27s
Post Re: My Story   27 Sep 2012, 04:09
Mislim da imam najduzu pricu :D
Pre oko 3 godine doso ja iz skole mrzelo me da igram Dotu vise i instaliram cs, skinuo onaj kgb cs i uso na KGB pub, ali posto je bio pun on me prebaci na UE ( ultimate extreme ) i ja tamo igram malo pucam se ukucam /servers i vidim knife i setim se da sam se klao sa drugarima u lanu i udjem ja tamo da vidim kako je i izvrnu me ko picku. Ja se izinatio i reko [Cenzura] vam kevu i pocnem tako da igram knife. Igram ja neko vreme i dobijem admina i sa adminom dolaze i obaveze, i sad odjednom vise pazim na igru nego sto se koljem, al jbg voleo sam taj server i igram ja tu jos, spamujem tamo po forumu i dobijem moda UE, tada bio odlican comm i nastavim ja tamo da igram. Neku noc igram ja na UE pazim na igru i popizdim vise, jedva da igram samo pazim sta drugi rade, setim se da sam igrao CW protiv nekih sa clariona i nadjem ja ip na GT-u, promenim nick da ne bi znali ko sam i hteo da napisem "Die" al omasim "i" i napisem "Doe"

Pod nickom Doe sam se i registrovao na forumu i posle 4-5-6 meseci sam trazio da mi stave C-A-E, ali svi na knifeu su me i dalje zvali Doe :D
i udjem na clarion, igram kad ono ja sam medju najboljima na serveru. Svidi se meni to i nastavim da ulazim ponekad kada mi se smucim da komandujem na UE udjem na clarion malo da se izigram. Posle nekog vremena banuju me, admin rece "ne moze tako sve da nas kolje u glavu" ja se zalim na forumu, zgotivio se vec sa nekim adminima kazu oni moze on tako da kolje pro je, unbanuju oni mene sve ok nastavim ja da igram. Vremenom ponude mi admina, ali vec sam bio admin na UE pa nisam hteo. Nastavi se tako ponekad me banuju noviji admini koji me nisu znali mislili da imam cit, mlad neiskusan admin zbuni se kad me vidi kako igram jbg, al unbanuju me uvek. U medjuvremenu raspadne se UE i ja nastavim da igram samo na clarionu. U to vreme vec sam bio u najboljem knife klanu u Srbiji Scripts i igram ja tako na clarionu i igram CWove i na CWovima pocne da se igra ka_acer_2 super mapa 100hp, ali botovi na obicnom knife serveru ne vole to da igraju. Pocnem ja da smaram seua ( tad je bio hed ) da ubace acer, nakon nekog vremena krene i acer i jos neke 100hp mape da se igraju na clarionu. A par meseci pre toga zbog nekog drugara sa UE ( exic ) pocnem ja nesto da radim u photo shopu al batalio sam to brzo. Nebitno igram ja na clarion knife jos uvek i seu mi opet ponudi admina, al setim se ja da na UE mi se admin smucio i odbijem admina opet, a i bio igrac za sebe i boleo me [Cenzura] dal serveru trebaju admini ( jbg sebican sam bio ), a i nije bilo potrebe da uzmem admina posto u to vreme sa svim starijim adminima sam bio u super odnosima pa koga prijavim taj i dobije ban. 5-6 nedelja posle toga mene nesto smori da igram samo knife, a tada se na clarionu otvorio Base Builder mod, poceo sam tu da igram i posle nedelju dana dobijem ja admina

tada nije bilo admina uopste i bilo je dosta citera pa je bilo u mom interesu da uzmem admina :D
. Ali server se brzo ugasio i rekli oni nama da mozemo sledecih par dana da izaberemo da budemo admini na bilo kom clarion serveru. Tako meni padne na pamet da ipak budem na knife ( vec sam igrao dosta dugo, znao sam skoro sve na serveru ) al setim se iskustva sa UE i kazem necu nigde admina. U to vreme vise sam igrao mixeve i cwove nego na clarionu pa je i to bio razlog sto sam odbio, a i bio sam admin na dosta slabije rangiranih knife servera gde se igrao samo acer i mixevi i cwovi ( tamo nisam imao nikakvu obavezu i nisam morao nikom da se pravdam sto sam nekome davao perm :D ). Tako ja pocnem opet da radim u photo shopu, a posto ovde na forumu ima gfx sekcija pocnem ja tu da kacim radove. Jednog ruznog dana vlasnici odlucili da ugase clarion knife. Posle mesec-dva nesto popizdim sto su poceli da primaju neke retarde u klan i ja im na lep nacin kazem pusite mi [Cenzura] odo iz klana. I tako ja prestanem da igram knife i cs skroz ( to je bilo pocetkom januara 2012. ). Nastavi sam da radim PSu

imao sam pauze po par nedelja al to nije ni bitno
ali sam zbog toga ostao aktivan ovde na forumu. Pre par dana odjednom meni padne ideja da se prijavim za GFXa ovde, al shvatim da nemam nameru da svakom retardu koj ima preko 50 postova moram da pravim neka sranja i odustanem od te ideje. To je otprilike cela moja prica ( sazeta verzija lol ), sada sam bolestan i sedim po ceo dan kuci i imam dosta slobodnog vremena pa zato i pisem ovo :D
Ako mi neko ne veruje da sam knife pro veteran ubica najjaci igrac ikad evo vam dokaz :D
P.S. to nisu SSovi moje vrhunske forme :D
viewtopic.php?f=27&t=23824
viewtopic.php?f=27&t=24963

Registrovani Član

Registrovan: Apr 23, 2012
Broj postova: 1370
Država:
Pohvalio: 27 x
Pohvaljen: 482 x
Post Re: My Story   04 Oct 2012, 22:16
Ovako:
Igrao ja jos davno na Clarion Knife kad je bio pa posle presao igrao na zombie po malo i posle sa jednim drugarom otvorio com.Ja resim da napusim taj Comunity i setim se Clariona pogledam forum registrujem se i na chatu bile price kako nema admina na dmu ja se prijavim u konkurs za admina na dmu i prihvate me.Posle toga sam dobio Help Moderatora :) !

Registrovani Član

Registrovan: Dec 17, 2011
Broj postova: 1609
Država:
Pohvalio: 419 x
Pohvaljen: 437 x
Post Re: My Story   05 Oct 2012, 18:55
CS sam poceo da igram jos davno ali pre nesto 2 gd sam igrao na deatrunu nisam znao za clarion server je bio full tako da me je prebacio na cod serveru nisam znao nista bio je jedan igrac tu stari niko mu je bio nick sve me je bio naucio tako da od tad ne ulazim ni na jedan drugi server osim COD :D

I will stop loving you
Is the day
When I close my
Eyes forever.

Image

Clarion Veteran

Registrovan: Aug 3, 2011
Broj postova: 5250
Država:
Pohvalio: 907 x
Pohvaljen: 838 x
Online: 40d 9h 17m 16s
Medalje: 2
Post Re: My Story   05 Oct 2012, 21:57
Bio je to letnji suncan dan u 9 uvece godine 2011 meseca jul-a dana 29og...Bio sam kod brata dok je znoj pisala niz lice mi aj na komp malo cs nisam davno...Posto se potpisivao C0olerMaster ja reko da mu ne kradem nick ja stavi krompirko koji je i moj sadasnji nick...Prvi put pod tim nickom udjem na cm clarion pub i secam se da sam prvu hedaru nasem sadasnjem HA reMi !!! zatim igram partije neke do 10 sati i krenem ja kuci..Kad sam dosao zavalim se u krpe i sutradan palim komp skidam drivere cs se oko toga i i ubacim u fav Public... i tako mene redirekt na DR gde sam zavoleo ovaj mod i koji mi je ostao u pamcenju...I tako ja borim se za AMX sa SPI -em bh0pzom i ostalima..Skupio sam prvo 93 sata zatim gt se restartovao.. Odatle do sad skupio sam 130 sati ukupno 223 sata i nikad nisu razmotrili da mi daju admina... Onda sam pop*zdeo i prestao sam sa cs... Ulazio sam poneki put na dd2... Onda sam dobio 2 bana i vratio sam se i posto mi je dosadilo okrenuo sam se na dizajn zonu... Radim tu neki 10 meseci sa nekim velikim odsustvima.. I do sad skoro 2 godine ja ni 1 rank nisam dobio ali malo sam kukao ali sad svi oce admina...Uskoro planiram odlazak sa interneta jer sve je dokurci** da smo sad svi no liferi...Hvala svima sto su citali

Clarion Veteran

Registrovan: Dec 6, 2010
Broj postova: 4640
Država:
Pohvalio: 382 x
Pohvaljen: 528 x
Online: 34m 15s
Post Re: My Story   08 Oct 2012, 12:42
Hladno i mokro popodne,2007 godina.Ja sam bio kod druga i igrali smo neku strategiju.Onda je dosao jedan novi drug (No.FeAr) i poceo je da prica kako je nasao neku igricu (kanter).Onda nam da download link i ceo kraj pocne da igra kanter.Svaki dan smo igrali drugi server,nismo znali sta je rank,slot,a kamoli sta je admin. I tako igramo mi taj kanter 2-3 godine,kad jednog kisnog popodneva dolazi treci drug iz Subotice i pocne da prica kako igra neke zombije,neki laseri,ne znam ni ja sam i mi klinci se popalimo i krenemo svi na CLARION - Zombie. Navucemo se mi na Zombike i svaki dan po 2-3 sata mi se pucamo "krmacama" (193)..Onda dodje neki LANMI nama bio uzor krene da ubija zombije ko lud,onda ja shvatim da postoje snajperi i tako ja krenem da rankujem po prvi put u zivotu. Posle mesec dana,kada se rank restartovao ja izbijem na prvo mesto i postanem jedan od boljih igraca na serveru. Onda saznam sta je admin i uporno pokusavam da ga dobije,neznajuci da nemam nikakve sanse(jer sam psovao,vredjao krsio pravila) i tako mesec dana..Onda ja shvatim sta su to pravila i naucim ih. Krenem ja tako sa pravilima i smaram sve redom da dobijem admina,ali nista..I tako prodje jedno 2 godine,kad meni Honda nabaci imunitet i kaze "ti nes dobit admina dok sole ne da svoje DA,dotle evo ti imunitet i cepaj" Posle nekog vremena sole se smiluje i da mi to jedno DA i tako ja dobijem admina. Krenem da igram 9 h na dan i budem najsrecnije dete na svetu. I tako prolazi vreme,menjaju se Head Admini i tako dodje neki Bljack Stijena,ja se nerviram kako on sada head i postavi on za Help Heada FRIZUUUU (Borca protiv Organizovanih Svinja)..i mene sve to smori kazem ja frizi da ode na odmor i ovaj me naravno poslusa..Stace Stijena sad mora da nadje novog Help Heada i eto tako na sastanku on mene zamoli da postanemm HHA i ja stacu prihvatim i opet najsrecnije dete na svetu ^^. Onda se malo uozbiljim i pocnem da radim korisne stvari za server. Sada imam hha,odlicnu ribu i kulijana
Evo moje price,zahvaljujem se onima sto su je procitali i onima sto nisu .!. :SRCE

Girl

Registrovan: Jun 2, 2011
Broj postova: 507
Pohvalio: 105 x
Pohvaljen: 131 x
Post Re: My Story   17 Oct 2012, 22:37
Ojsaaa

Igram cs vec 4+ godina, u zadnje vreme aktivnije cs:go.

Treba pomenuti moj prvi zasluzeni ban, od Topola Kontinenta , na 240 min. NAJDUZIH 240 min U MOM ZIVOTU!

Takodje treba pomenuti Stojana-senseija, ludu kucu, i ne zaboraviti Stenoslava Rozegacica aka Bljack stijena i ludog frizoja.

Ooo kako je dobro, videti te opet...

B13 jedan jedini i najbolji, rip

Last edited by Bellona on 10 Mar 2013, 01:55, edited 3 times in total.

Reply to topic
Go to page  |  Previous  |  1, 2, 3, 4   |   Next
Jump to:  

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

Quick Reply